CNN Prima News Lucie Bílá

Lucie Bílá

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Bílá“

Partner Lucie Bílé zhubl 32 kilo, vybral si ho fotograf Schwarzeneggera. Čím se odměnil?

16. června 2022 22:33

Radek Filipi prošel viditelnou proměnou. Partner Lucie Bílé je známý svou muskulaturou a obřími bicepsy. Nyní je ale o úctyhodných 32 kilo lehčí. Za novou vizáží stojí pět měsíců dřiny a přísné diety. Kromě dokonalé postavy přišla i nabídka na prestižní focení. Za objektiv se totiž postavil fotograf legendárního Arnolda Schwarzeneggera.

Zpověď manažera Ivety Bartošové: Byla labilní a nespolehlivá, brala antidepresiva

19. května 2022 06:03

Hudební skladatel Zdeněk Barták stál u profesionálních pěveckých začátků Ivety Bartošové i její velké lásky Petra Sepéšiho. Po letech, kdy už na tom zpěvačka především po psychické stránce nebyla nejlépe, jí dělal osobního manažera. Jak na spolupráci s ní vzpomíná a v čem ho nejvíce zklamala? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.

Legendární zpěvák poprvé vystoupí v Praze a představí všechny své hity!

6. dubna 2022 07:14

Letos se poprvé v rámci velké koncertní tour chystá do Prahy britský popový zpěvák slaďáků a hudební skladatel Engelbert Humperdink. V Lucerně 16. dubna 2022 odehraje svůj velký koncert. Tento slavný crooner proslul hitem „Release Me“, se kterým v roce 1967 předběhl i „Strawberry Fields Forever/Penny Lane“ od Beatles. Nemůžete se rozpomenout, o jaký jde song, ale něco vám to říká? Pomůžeme vám, stačí si vzpomenout na Lucii Bílou a její megahit „Trouba“.

Legendární Discoland definitivně končí. Nahoře býval tanec, dole bordel, vzpomíná Janda

30. března 2022 21:47

V devadesátých letech vyhlášené sídlo pražské smetánky, politiků a celebrit. Tento legendární podnik ale čeká definitivní konec. Libeňský noční klub Discoland Sylvie měl po propuštění jeho majitele – kontroverzního podnikatele Ivana Jonáka – z vězení zažít velkolepý návrat. Po jeho smrti už ale k ničemu takovému nedošlo.