reklama
CNN Prima News Lucie Bílá

Lucie Bílá

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Bílá“

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

29. června 2021 12:05

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.

Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal

16. června 2021 12:19

„Přijde mi zvláštní, když někomu řeknu ne a on to stejně udělá. Mně ta deska radost nedělá.“ Těmito slovy reagovala v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS zpěvačka Lucie Bílá na vyjádření skladatele Ondřeje Soukupa. Ten se o jejich spolupráci na albu Soukup–Bílá–Osvaldová v úterý rozpovídal v pořadu Interview. Mimo jiné řekl, že je rád, že jejich spolupráce skončila.

Lucie Bílá prozradila pravdu o seznámení s mladším přítelem a kdy je ve vztahu zle

1. ledna 2021 07:59

Na silvestra bude diváky televize Prima bavit moderátor Honza Dědek. Do slavnostního a současně posledního letošního dílu své talkshow 7 pádů si pozval moderátor mimo jiné hvězdné hosty Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim. Proč oba nosí prstýnky? Vzali se? Promluvili nejen o svatbě, ale řekli také pravdu o svém seznámení. Dále prozradili, jak to chodí u nich doma a kdy je opravdu zle.

Zpěvačka Lucie Bílá o Vánocích plnila sny. Nezapomněla na někoho?

26. prosince 2020 10:50

Někdo má rád tradiční Vánoce doma, někdo vyráží na chatu a někdo zase za exotikou. Nejkrásnější jsou ale vždy v kruhu rodinném s lidmi, které milujeme. Jinak to nemají ani celebrity včetně zpěvačky Lucie Bílé. Kde česká popová královna letos nasávala kouzlo Vánoc? Dala přednost klasice, nebo vyrazila jako někteří její kolegové ze showbusinessu za exotikou?

Lucie Bílá mile překvapila moderátora KB Interview. Tohle určitě nečekal

16. listopadu 2020 11:30

Sledujte KB Interview 16.11. ve 21:25 na CNN Prima NEWS: Je úspěšná, slavná, oblíbená, a když vyjde ven na ulici, tak ji ze sta lidí sto i pozná. Za tou slávou ale stojí i spousta dřiny, pochybností a možná i proplakaných nocí. Své emoce, prožitky a životní cestu popisuje i ve své nové knize Posílám to dál, kterou si přinesla na rozhovor do KB Interview. Přímo v průběhu natáčení překvapila Martina Moravce, zda by novou knihu ve studiu nepokřtil. Jaká byla jeho reakce?

reklama