Lukáš Masopust

Výpis příspěvků ke štítku „Lukáš Masopust“

Slavia jde do odvety s remízou. Proti Legii dvakrát prohrávala, Kolář chyboval

19. srpna 2021 20:53

Hned dvakrát fotbalisté pražské Slavie v play-off o Evropskou ligu prohrávali. V Edenu proti Legii Varšava napřed dotahovali po gólu Mahira Emreliho, který těžil ze zbytečného vyběhnutí brankáře Ondřeje Koláře. Sešívaní reagovali trefou Alexandera Baha, pak se na straně polského týmu trefil Josip Juranovič. Divoký první poločas uzavřel v nastavení Lukáš Masopust a výsledkem 2:2 také skončil celý zápas. Situace před odvetou je tak zcela otevřená.

Čeští fotbalisté v generálce na Euro porazili Albánii 3:1. Blýskl se Masopust

8. června 2021 22:16

Čeští fotbalisté zvítězili v generálce na mistrovství Evropy nad Albánií 3:1 a částečně napravili porážku 0:4 z pátečního přípravného zápasu v Itálii. Domácí poslal v Praze na Letné do vedení v 18. minutě Patrik Schick, ve 42. minutě srovnal Sokol Cikalleshi, ale v polovině druhé půle rozhodl Lukáš Masopust. V 89. minutě přidal pojistku Ondřej Čelůstka.

Útok Slavie na třetí Ligu mistrů. Dříve postup vyčaroval Vaniak, loni rozhodl signál

22. září 2020 12:19

Slavia Praha opět klepe na bránu fotbalové Ligy mistrů. Pokud ji otevře, čeká na ni zhruba 410 milionů korun. Aby zámek povolil, potřebuje zvládnout dvojzápas s dánským týmem Midtjylland. První krok k postupu chtějí „sešívaní“ udělat už dnes večer doma v Edenu (21:00). Připomeňte si předchozí úspěšné boje pražského celku o základní skupinu milionářské soutěže.