luxus

Výpis příspěvků ke štítku „luxus“

Kryptoměnový kolaps, o kterém se budou točit filmy. Pád burzy FTX se řídil z „bytu vášně“

17. listopadu 2022 06:19

Parta deseti přátel navzájem propletených milostnými vztahy. A luxusní střešní byt na Bahamách. Zní to jako scénář plytké reality show? Ve skutečnosti takhle začal reálný příběh, který skončil bankrotem jedné z největších kryptoměnových burz FTX. Její šéf Sam Bankman-Fried rozehrál kontroverzní finanční tažení, o kterém se budou bezesporu točit filmy.

Válka ani sankce je netrápí. Pljuščenko s manželkou se chlubí luxusní dovolenou v cizině

31. července 2022 00:45

Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko ví, jak si užívat luxusního života plnými doušky. A jinak tomu nemohlo být ani na dovolené. Společně s manželkou a dětmi totiž vyrazil do luxusního resortu v Turecku. Snímky z přepychového hotelu i soukromé jachty se pak pochlubil na svém Instagramu. Ačkoliv na Ukrajině zuří válka a na Rusko jsou uvalené sankce, Putinova zastánce Pljuščenka to zřejmě nijak netrápí.

Jízda v novém Rolls-Royce Ghost Black Badge: Pošetilost mocných mladé generace

26. července 2022 15:15

Druhý novodobý Rolls-Royce Ghost je na trhu sotva dva roky, vale pověsti o přestavěném BMW řady 7 už ale stihl dát velmi razantně. Jízda s autem těžícím z desítek let zkušeností anglických vývojářů je balzámem na nervy unaveného milionáře. Otevře mu dveře a pohoupá ho před spaním. Stejně jako v případě ostatních Rolls-Royců s přídomkem Black Badge také novinka cílí na mladší zákazníky.