CNN Prima News Madonna

Madonna

Výpis příspěvků ke štítku „Madonna“

Taylor Swift je nezajímavá, Madonnu nesnáším. Vdova po Kurtu Cobainovi zpražila popové hvězdy

Rocková muzikantka Courtney Love v rozhovoru pro web The Standard tvrdě zkritizovala některé své kolegyně. „Je skvělé, že je v hudebním průmyslu tolik úspěšných žen, ale jejich hudba je klišé,“ podotkla vdova po Kurtu Cobainovi. Opřela se například do Madonny či Lany Del Rey, o Taylor Swift řekla, že je nedůležitá a jako hudebnice zcela nezajímavá.

O Madonnu můžeme přijít, taková byla realita. Rodina poprvé promluvila o kolapsu zpěvačky

Všichni jsme se obávali, že o ni můžeme přijít. Tak o hospitalizaci popové hvězdy Madonny mluví její příbuzní. Zpěvačka skončila na jednotce intenzivní péče (JIP) a byla nucena odložit celosvětové turné Celebration. Ve čtvrtek se z nemocnice vrátila domů. Důvodem jejího pobytu na JIP byla podle BBC vážná bakteriální infekce. Práce byla u zpěvačky sice na prvním místě, teď ale musí jít stranou, shodli se podle webu Daily Mail členové rodiny.

Zemřela legenda hudebního průmyslu. Vizionář a člen síně slávy objevil Madonnu i Talking Heads

V 80 letech zemřel po dlouhém boji s rakovinou Seymour Stein, spoluzakladatel hudebního vydavatelství Sire Records. Týdeníku Variety to potvrdila jeho dcera Mandy. Muž, jenž za svoji kariéru obdržel čestné místo v Rokenrolové síni slávy, se zasloužil o raketový úspěch řady zpěváků i kapel. Některá ze svých nejlepších děl vydali ve spolupráci s jeho společností například Madonna, Depeche Mode, the Ramones, Talking Heads nebo Seal.