mafie

Výpis příspěvků ke štítku „mafie“

Mafiána a bývalého kápa fanoušků Interu zastřelili při zápase. Ultras pak odešli ze stadionu

30. října 2022 11:06

Neznámí útočníci zastřelili přímo během fotbalového zápasu někdejšího kápa fanoušků Interu Milán. Vittorio Boiocchi byl nebezpečný zločinec s těsnými vazbami na mafii, mezi ostatními příznivci italského klubu měl ale i v 69 letech velký respekt. Jakmile se během utkání proti Sampdorii dozvěděli o jeho skonu, okamžitě opustili stadion.

Pořád jsem král a zas vydělám velké peníze. Co řekl Jonák v jednom z posledních rozhovorů

18. ledna 2022 05:55

Symbol pražského podsvětí devadesátých let Ivan Jonák poskytl jeden z posledních velkých rozhovorů v květnu 2014 časopisu Týden, pár dní po propuštění z vězení a necelé dva roky před smrtí. Někdejší pornokrál Discolandu Sylvie měl těžce podlomené zdraví, někdy mluvil z cesty a často sprostě. A věřil, že jeho sláva se vrátí. Přinášíme celé interview, které s Jonákem vedl redaktor Jakub Kvasnička, jenž v současnosti působí v televizi CNN Prima NEWS.

Můj Discoland je rolls-royce diskoték, tvrdil Ivan Jonák aneb Kouzlo devadesátek

15. ledna 2022 07:41

„Za revoluce jsem okradl studenty o desítky milionů,“ přiznal Ivan Jonák ve svých vzpomínkách. Sepsal je ve věznici, když pykal za nájemnou vraždu manželky Ludviky. Devadesátky jsou opět v kurzu a Jonák je jejich symbolem. Divadlo Na zábradlí chystá premiéru se všeříkajícím názvem Discoland, mafián je i hvězdou veřejnoprávní televize. V posmrtně vydaných vzpomínkách přitom Jonák označení mafián důrazně odmítá.

Adamec nevěří vztahu manželky se synem Escobara: Jací milenci? Jana potřebuje volnost

11. ledna 2022 13:04

Režisér Jiří Adamec se vyjádřil k „blízkému vztahu“, který má jeho manželka Jana se synem narkobarona Pabla Escobara. Adamcová si loni sbalila kufry a odletěla do Kolumbie, kde se se Sebastiánem Marroquínem seznámila. A podle jejích slov mezi nimi zahořely city. Adamec se prý v manželce spletl, o tom, že by byli s Marroquínem milenci, ale pochybuje.

Dílo Bakaly, články proti mně zařídila mafie. Peníze jsem nepral, tvrdí Babiš

3. října 2021 20:13

Velká debata adeptů na premiéra na CNN Prima NEWS začala zostra. Premiér Andrej Babiš (ANO) se pokoušel vysvětlit závažné obvinění mezinárodních novinářů z využívání nezdaněných peněz k nákupu nemovitostí, tzv. Pandora Papers. Babiš prohlásil, že si kauzu proti němu objednala mafie a stojí za ní novináři podnikatele Zdeňka Bakaly. Investigativní novináři tvrdí, že si díky offshoreovým firmám koupil český premiér třeba zámek ve Francii.