mafie

Výpis příspěvků ke štítku „mafie“

Děsivé chvíle seriálové hvězdy u parku. Herce Stuhlbarga napadl bezdomovec kamenem

Nepříjemný incident zažil v neděli známý americký herec Michael Stuhlbarg. Pětapadesátiletý umělec se večer v blízkosti Central Parku střetl s bezdomovcem, který ho bez varování udeřil kamenem do zadní části krku. Stuhlbarg naštěstí nebyl vážně zraněn, takže ho přivolaní záchranáři ošetřili přímo na místě. Útočník měl několik problémů se zákonem již dříve. Píše o tom web Daily Mail.

Rukama mi prošly tuny kokainu, říká šéf liberecké firmy. Drogový byznys prý chtěl opustit

Tuny kokainu a hašiše i miliony eur putovaly do celé Evropy přes libereckou spediční firmu. Kauzu obřích rozměrů, na které spolupracovaly mafiánské struktury po celém světě, rozkrývá liberecký krajský soud. Jak byznys v řádu miliard korun fungoval, popsal šéf firmy, který se rozhodl s policií spolupracovat. Vilém Kováč, v kauze hlavní česká postava narkomafie, zákonu zatím uniká.

Doživotně odsouzený šéf košické mafie se vysmívá policii. Ta po něm marně pátrá už šest let

Doživotně odsouzený košický mafián Róbert Okoličány je na útěku už téměř šest let. A přestože na něj byl vydán mezinárodní zatykač, policii se ho stále nepodařilo vypátrat. Před nedávnem ale o sobě dal vědět prostřednictvím videa, v němž si stěžuje na všechno možné, což mnozí považují za výsměch. Podle slovenských médiích by se měl schovávat v Moskvě.

Záhadná a temná vražda romského kmotra devadesátek. Rozstřílel ho „kluk“, kterého objevil?

Antonín Běla. Prapůvodní vládce československého podsvětí po revoluci. Muž, který objevil Františka Mrázka, má neuvěřitelnou story. Na jejím konci je smrt, a za ní nejspíš právě „šikovný kluk“ Mrázek… Na fenomén kmotra Antonína Běly, nekompromisního gangstera, muže na černou práci, a nejslavnějšího romského mafiána československé kriminalistiky, se podíval další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

GLOSA: Bojím se, že to Hranol neustojí, obával se mafián Marian Kočner o Fica. Ustál to

Hned první billboard za česko-slovenskou hranicí na mezinárodní silnici E75 hlásá: „Vyhrá mafia alebo ľudia. Ty rozhodneš.“ A muž, který kolem volebního poutače zrovna prochází s kozou na provaze, si jen povzdechne: „Všichni politici ať jdou k čertu.“ To je bizarní a něčím snad i symbolická slovenská povolební momentka. Vyhrála však opravdu mafie? A získali něco i lidé čili voliči? Jak se to vezme.

Fico je krvelačná hyena, Putinovi by klidně odkrojil kus Slovenska, tvrdí Matovič

Předseda Směru-SD a několikanásobný expremiér Robert Fico je krvelačná hyena a když se se svou mafií vrátí k moci, tak se ze Slovenska stane skanzen jen pro staré lidi. Taková slova na adresu svého politického rivala volil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý slovenský předseda vlády a šéf hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) Igor Matovič. Fica mimo jiné osočil, že by zemi našich bývalých federálních partnerů nasměroval na podobnou cestu, jakou se vydalo Bělorusko. Vyjma toho zkritizoval i končící prezidentku Zuzanu Čaputovou.

Nepřítel mafie číslo jedna: Prokurátor Gratteri přežil atentáty, za mříže dostal i kamaráda

Nicola Gratteri má možná nejnebezpečnější práci na světě. Statečný prokurátor zasvětil svůj život boji s nejmocnější italskou mafií zvanou 'Ndrangheta. Do vězení už dostal spoustu gangsterů, mimo jiné i svého kamaráda z dětství. Není to jen tak: Během tří desítek let přečkal několik atentátů, naučil se žít pod neustálým dohledem policie, v kanceláři za neprůstřelným sklem, v autě připomínajícím nedobytnou klec. Právě teď v soudní síni připomínající bunkr rozhoduje o osudu hned 300 mafiánů.