Margita koncem roku chystá velkou vzpomínku na Hanku. Na podzim vydá nové album

Pokud se někdo fotí u Lenky Hatašové, je to předzvěst toho, že chystá něco velkého. A není tomu jinak ani u slavného operního pěvce Štefana Margity, který připravuje nové album. Vyjít má na podzim letošního roku, jak sám potvrdil v ShowTime magazínu na CNN Prima NEWS. Slavný pěvec také oznámil, že v prosinci se chystá velká vzpomínka na jeho zesnulou manželku a zpěvačku Hanu Zagorovou.

Deska se má jmenovat Rež, rež, rež a vyjít by měla pod hudebním nakladatelstvím Supraphon. „Název nese album po stejnojmenné slovenské lidové písni a obsahovat bude krásné věci, jako jsou Černé oči, Macejko nebo Keby som bol vtáčko,“ sdělil Margita.

Kromě zmiňovaného alba se slavný operní pěvec chystá i na další nový projekt, který sám vymyslel. „Bude to duet s Adamem Plachetkou a budou to nejen operní árie a dueta, bude tam i muzikál a další krásné nové věci,“ zmínil Margita. Nyní se však chystá do Říma, kde jej podle jeho slov čeká šest týdnů práce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Burešová zahájila velkolepé koncertní turné po Česku. Fanoušky láká na překvapení

„To, co dělám, je správné, protože Hanka by si to tak přála,“ je přesvědčen Margita se vzpomínkou na jeho nedávno zesnulou manželku a slavnou zpěvačku Hanu Zagorovou. „Můžu říct, že 19. prosince se v Lucerně chystá velká vzpomínka na Hanku, kde sice nebudu zpívat já, ale bude tam opravdu pěvecká elita,“ dodal.

Velikonoce dle svých slov prožil krásně, ale nejvíce ho potěšilo, co přišlo po nich. „Po Velikonocích mi zavolal brácha a řekl mi: ‚Co kdybychom v Košicích všechno prodali a přestěhovali se za tebou do Prahy?‘“ prozradil Margita.

Tagy: