CNN Prima News Štefan Margita

Štefan Margita

Výpis příspěvků ke štítku „Štefan Margita“

Margita spadl v O2 areně z pódia: Letěl jsem jak holubička, přiznává. Bílé dal speciální dárek

25. ledna 2023 21:56

Operní zpěvák Štefan Margita má za sebou velkolepý koncert v O2 areně, který věnoval své zesnulé manželce Haně Zagorové. Do vysočanské haly dorazilo asi 16 tisíc diváků a na scéně zazpívali také Lucie Bílá či Vojtěch Dyk. Večer byl plný dojemných okamžiků a neměl nouzi ani o emotivní momenty. V jednu chvíli měli dokonce diváci o Margitu strach. Ve tmě si totiž nevšiml schodu a sklouzl z jeviště na zem.

Koncert Margity: Věřím, že na nás Hanka dává pozor. Prozradil, z čeho má největší strach

25. ledna 2023 08:36

Operní pěvec Štefan Margita v úterý vystoupil v pražské O2 areně s programem věnovaným jeho zesnulé manželce, populární zpěvačce Haně Zagorové. Na koncert přizval řadu hostů. Několik písniček Zagorové zazpívala Lucie Bílá, za doprovodu velkého orchestru nechyběli mezi hosty ani Vojtěch Dyk, Michal Kindl nebo sopranistka Simona Šaturová.

Kariéru zpěvačky vyměnila za rodinu. Kdo je žena, která obviňuje Margitu, že jí ukradl vnučku?

1. ledna 2023 14:54

Vyrovnat se se steskem po zesnulé manželce Haně Zagorové pomáhá Štefanu Margitovi práce a jeho nejbližší přátelé. Zejména pak Michal Kindl s manželkou Bárou a jejich dcerkou Adeline, kterou zpěvák bere jako svou vnučku. Před několika dny se však do známého umělce pustila na sociálních sítích Adelinina babička Zuzana Novotná-Lipavská, která ho obviňuje, že jí ukradl vnučku. V rozhovoru pro deník Blesk dokonce uvedla, že „je přesvědčená o tom, že v jeho dědečkovství hrajou roli peníze“.

Margita o nařčení z krádeže vnučky: Dostal jsem šílenou facku. Ať mě neobviňuje

28. prosince 2022 22:38

Operní pěvec Štefan Margita trávil první Vánoce bez Hany Zagorové, nebyl však sám. Obklopovali ho jeho nejbližší přátele a „druhá rodina“ Michal Kindl s manželkou Bárou, která je podruhé těhotná, a jejich dcerkou Adeline. Umělec nyní čelí ze strany babičky malé Adelinky na sociálních sítích obviňování, že jí ukradl vnučku.

Margitu čekají bolestné Vánoce bez Hanky. Prozradil, kdy uloží její urnu na Vyšehradě

23. prosince 2022 20:18

Štefan Margita prožívá po 30 letech první Vánoce bez Hanky Zagorové. Bolest zahání prací a naštěstí skoro každý den koncertuje. Na Štědrý den také nebude sám. Pozval své nejbližší přátele, Michala Kindla s manželkou. Jejich malá Adeline je vlastně Štefanova neformálně adoptovaná vnučka, která dědečka opravdu miluje. Margita v pořadu ShowTime také prozradil, kdy hodlá urnu s Hankou uložit do hrobu na Vyšehradě.

Margita zahání smutek zpěvem. Prozradil, kdy uloží urnu Zagorové a co bude s luxusním bytem

17. prosince 2022 10:44

Po smrti Hany Zagorové se operní pěvec Štefan Margita nezastavil. Smutek zahání koncertováním i plánování vzpomínkové akce v pražské O2 areně. Ani práce ho však od myšlenek na milovanou ženu nedokáže zcela oprostit. Doma má stále urnu, kterou zatím neuložil do hrobu. Prozradil, kdy se k tomu chystá a co bude s luxusním bytem v Podolí, kde se Zagorovou prožili nádherné roky.

Hlavně se nerozbrečet. Margita koncertuje pro Zagorovou, prozradil detaily velké akce

9. prosince 2022 09:39

Již 24. ledna se fanoušci Štefana Margity a Hany Zagorové sejdou v O2 aréně. Akce, na níž se objeví řada hvězdných jmen z české kulturní scény, je věnována právě zesnulé manželce operního pěvce. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Margita prozradil, na co se posluchači mohou těšit i to, co mu po smrti životní lásky nejvíce pomohlo.

Dojemné gesto Margity. Zdravotníkům poděkoval koncertem, sestřičky neudržely slzy

8. prosince 2022 21:15

V srpnu slíbil Štefan Margita lékařům a sestřičkám z Ústavu hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) na Karlově náměstí, že pro ně uspořádá v prosinci koncert. Chtěl tím vyjádřit poděkování za péči, kterou věnovali jeho nemocné manželce Haně Zagorové. Svůj slib operní pěvec dodržel a pozval je na své vystoupení, které uspořádal v kostele svatého Štěpána na pražské Malé Straně.

Hanychová otočila. Čvančarové a Margitovi se omluvila, neodpustila si ale jízlivou poznámku

27. listopadu 2022 19:26

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová se na Instagramu veřejně omluvila herečce Jitce Čvančarové a opernímu pěvci Štefanu Margitovi za své nedávné ostré výroky. Čvančarovou jen týden předtím nazvala v televizi obtloustlou paní, v souvislosti s Margitou zase zpochybnila jeho sexuální orientaci krátce poté, co přišel o manželku Hanu Zagorovou. S mírným časovým odstupem teď oba své útoky označila za nepovedený humor.