CNN Prima News Štefan Margita

Štefan Margita

Výpis příspěvků ke štítku „Štefan Margita“

Hanka mě naučila, jak být laskavý, vzpomíná Štefan Margita. Fanouškům poslal milý vzkaz

Pro vdovce Štefana Margitu je stále těžké vyrovnat se s odchodem své milované ženy Hany Zagorové. Nejvíce mu pomáhá práce, jak uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. V sobotu to bude rok, co legendární zpěvačka odešla do hudebního nebe. CNN Prima NEWS připravila dvě speciální vysílání s jejími nejbližšími. Na páteční pořad Rok bez Hanky v sobotu naváže mimořádné vydání Showtimu.

Hana Zagorová byla vrbou, vždy dobře poradila, říká Peterková. Znaly se téměř 60 let

Herečka Vlasta Peterková byla jednou z nejlepších přítelkyň zesnulé zpěvačky Hany Zagorové. Znaly se už od studií. Podle Peterkové se Zagorová od té doby vůbec nezměnila, zůstala pořád stále stejně pozitivně naladěná. Pro lidi ve svém okolí byla vrbou, vždy všechny vyslechla a dokázala jim rozumně poradit. Sama si ale nikdy nestěžovala. V sobotu uplyne rok od jejího úmrtí. CNN Prima NEWS chystá dvě speciální vysílání s jejími nejbližšími. Pořad Rok bez Hanky je možné sledovat v pátek od půl druhé. V sobotu naváže mimořádné vydání Showtimu.

Vyjde bankovka se Zagorovou. Margita se rozplýval nad její podobou, stojí několik tisíc

Během uplynulých několika měsíců vznikla v dílně Státní tiskárny cenin unikátní bankovka na počest legendární české zpěvačky Hany Zagorové, od jejíž smrti v sobotu 26. srpna uplyne přesně rok. Na speciální cenině se podílel i uznávaný malíř Václav Fajt. Ve čtvrtek ji tvůrci a manžel zpěvačky Štefan Margita představili novinářům. Diváci CNN Prima NEWS si budou moci smutné výročí připomenout v pátek ve speciálním pořadu Rok bez Hanky, který přinese spoustu vzpomínek a rozhovorů s jejími kolegy.