reklama
CNN Prima News Štefan Margita

Štefan Margita

Výpis příspěvků ke štítku „Štefan Margita“

Na tenhle rok bych raději zapomněla, přiznává Zagorová a radí, jak si zlepšit ten příští

31. prosince 2021 07:33

Rok 2021 byl pro manžele Hanu Zagorovou a Štefana Margitu opravdu těžký. Zpěvačka musela dokonce kvůli pochroumanému zdraví přesunout očekávaný koncert v pražské Lucerně. Pro CNN Prima NEWS uvedla, že by na poslední měsíce nejradši zapomněla. Zároveň ale prozradila, jak to udělat, aby se člověku splnilo jedno vysněné přání.

Další rána pro Zagorovou: Zemřela její dlouholetá přítelkyně, oblíbená divadelní herečka

6. října 2021 18:07

Zpěvačka Hana Zagorová zažívá těžké období. Po prodělaní covidu jí doprovázely zdravotní komplikace, kvůli kterým nakonec minulý týden zkolabovala. Dosud je ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Manžel Štefan Margita ani přátelé ji nechtějí rozrušovat, a tak jí zřejmě ještě neinformovali o smrti její přítelkyně – herečky Daniely Píchové. Společně chodily na JAMU a byly spolubydlící. Jejich přátelství trvalo téměř 60 let.

Na Hanku spadl stojan a už se neprobrala. Nejspíš mě osvítil Bůh, oddychl si Margita

30. září 2021 18:41

Zpráva o hospitalizaci zpěvačky Hany Zagorové v úterý večer vyděsila fanoušky i její blízké. V kritický moment ještě před převozem do nemocnice jí sice nemohl přímo pomoci manžel Štefan Margita, který byl v té době v Košicích, ale sehrál zásadní roli v tom, aby celá situace neskončila tragicky. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil, co se české zpěvačce stalo.

reklama