CNN Prima News Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Výpis příspěvků ke štítku „Mariánské Lázně“

Knotek: ANO má tah na bránu. Pirátům bych nesvěřil ani stánek s párkem v rohlíku

Hnutí ANO má tah na bránu, Piráti si oproti tomu spíše staví vzdušné zámky. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl europoslanec Ondřej Knotek (ANO), který byl mezi roky 2012 až 2015 členem Pirátské strany. Kromě jiného se rozpovídal o kampani do evropských voleb i o sporech s Ditou Charanzovou. „Veškerou pozornost a slávu chtěla brát na sebe. Nám to primárně nevadilo, dokud se aspoň trochu chovala týmově,“ prohlásil člen ANO.

Město, které léčí už jen tím, že se v něm nadechnete. Co všechno nabízí Mariánské Lázně?

Ať už ve svém volném čase vyhledáváte historii, romantiku, relax, potřebujete podpořit zdraví a posílit tělo či snad sníte o naplnění všech zmíněných potřeb najednou, víme, kde se toho dočkáte – v Mariánských Lázních. O nevelkém a relativně mladém západočeském městě jste jistě slyšeli mockrát. Ale zažili jste ho? Už pouhé nadechnutí tady prý léčí.

Část je pouze fiktivní, přesto je nejdelší u nás: Kolonáda v Mariánských Lázních

Do pravé ruky pohárek s pramenem, do levé oplatku, a rázem je z vás lázeňský švihák. A právě takové můžete potkat v kteroukoliv roční dobu v západočeském lázeňském městě, které se pyšní nejdelší kolonádou v České republice. Vydáme se po stopách slavných návštěvníků, kteří tudy své kroky vedli před dvěma sty lety. Vítejte v Mariánských Lázních.

Mariánským Lázním zůstane jedna pošta. Má moc schodů a špatný systém, zlobí se nevidomý Emil

Rušení poštovních poboček nemine ani Mariánské Lázně. Otevřená zůstane jediná, a to na místě s obzvláště komplikovaným přístupem pro hendikepované návštěvníky. Jedním z nich je i místní nevidomý rodák Emil, pro něhož zavření jeho obvyklé pošty znamená problémy, které ani plány na úpravu budovy zdaleka nevyřeší. Na případ se podívala CNN Prima NEWS.

Konec jediné bezbariérové pošty a naštvaní lidé. Mariánské Lázně tvrdě pocítí rušení poboček

Velký poprask v pátek vyvolal zveřejněný seznam tří set poboček České pošty, které by měly skončit. Nad výběrem poboček, které čeká zrušení, nechápavě kroutí hlavou lidé ve městech a obcích napříč republikou. Třeba v Sokolově se prý může zkomplikovat výplata důchodů a dávek. V okresním Chebu zbydou z pěti pošt jen dvě a v Mariánských Lázních zavře dveře jediná bezbariérová pobočka, u které se navíc dá pohodlně zaparkovat.

Vyhrajte voucher na ubytování v lázeňském resortu Hvězda v Mariánských Lázních

Chtěli byste si v této uspěchané době dopřát trochu odpočinku, užít si prvotřídní wellness péči a zároveň si vychutnat skvělou gastronomii? To vše si můžete splnit v hotelu Hvězda v Mariánských Lázních. Zapojte se do soutěže s Prima Českem a voucher na pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v tomto lázeňském resortu může být váš. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.

PRIMA ČESKO KVÍZ: K čemu sloužilo podzemí Telče a jaká pohádka se točila v Dolském mlýnu?

K žití Dolský mlýn nebyl právě ideální, po většinu roku tam bylo vlhko a zima. Filmaři ovšem tohle místo zbožňují, nabízí totiž perfektní kulisy pro natáčení pohádek. A chcete-li najít poklad, zamiřte do telčského podzemí, do jehož chodeb se podle průvodce vejde i kočár zapřažený za koně. Skvělou příležitost k zážitkům, na které se dlouho vzpomíná, nabízí i zlínská zoo, kde mohou návštěvníci ke zvířatům tak blízko, jak jen to jde. Vyzkoušejte si v našem kvízu, jak zmíněná místa znáte.