CNN Prima News Matěj Rychlý

Matěj Rychlý

Výpis příspěvků ke štítku „Matěj Rychlý“

Zpravodajské pořady na CNN Prima NEWS slaví. Co jim popřáli ti nejpovolanější?

Dopadení zloději, záběry z policejních razií i pátrání po zločincích či ztracených dětech. To všechno, a mnohem víc, přináší divácky oblíbené Krimi zprávy na CNN Prima NEWS. A letos se mohou pyšnit krásnými čtrnácti lety na obraze! A nesmíme zapomenout ani na Zprávy z regionů s moderátorkou Markétou Fialovou, které diváky informují o aktuálním dění z krajů už třetím rokem.

Dojemné překvapení ve studiu. Máme tě rádi, popřál Voříšek Doležalové ke kulatým narozeninám

Moderátorka Klára Doležalová slaví padesátiny. Významnou událost si nenechali ujít ani kolegové z redakce Hlavních zpráv a připravili pro ni malé překvapení na konci páteční relace. Její moderátorský parťák Karel Voříšek ji během loučení s diváky přerušil, doběhl pro nádhernou kytici a poblahopřál jí. Hvězda Hlavních zpráv jen těžko skrývala dojetí.

Psycholog po tragédii v Mostě: Jak řešit no-go zóny? Zločiny se musí důsledně trestat

Problémem v no-go zónách je především soustřeďování lidí, kteří páchají trestnou činnost, na jednom místě. V Praze takové lokace nejsou, ale zvýšená kriminalita panuje v okolí parku u hlavního nádraží či na Andělu, zaznělo v pořadu Zprávy PLUS na CNN Prima NEWS. Hosty byli forenzní psycholog Karel Netík a reportér Krimi zpráv CNN Prima NEWS Matěj Rychlý.

Požár v Roztokách: Hasiči mluví o zázraku. Tragédii zmírnil i hrdinský čin zachránce

Požár v domově pro lidi s Alzheimerovou chorobou v Roztokách u Prahy si vyžádal dvě oběti. Jen díky skvělé práci profesionálních i dobrovolných záchranářů jich nebylo víc. Hasiči dokonce mluví o zázraku, že se v domě po pěti hodinách silného žáru podařilo nelézt přeživší ženu. Jeden z hrdinů z hořícího domu vynesl čtrnáct lidí. Pro pomoc přeživším i samotnému centru vznikla sbírka, kam lidé posílají finanční dary.

Požár Domova Alzheimer: Pozůstalí mohou trpět výčitkami, potřebují pomoc, říká expertka

Tragický požár Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy si vyžádal dvě oběti, které hasiči nalezli v budově po půlnoci. Psycholožka Galina Jarolímková ve vysílání CNN Prima NEWS přiblížila, jaká pomoc bude nabídnuta pozůstalým, pracovníkům domova i pacientům. Vysvětlila, že psychologové budou muset být dlouho v pohotovosti, neboť trauma se u pozůstalých může projevit až později.