CNN Prima News Matěj Rychlý

Matěj Rychlý

Výpis příspěvků ke štítku „Matěj Rychlý“

Požár v Roztokách: Hasiči mluví o zázraku. Tragédii zmírnil i hrdinský čin zachránce

2. června 2022 15:01

Požár v domově pro lidi s Alzheimerovou chorobou v Roztokách u Prahy si vyžádal dvě oběti. Jen díky skvělé práci profesionálních i dobrovolných záchranářů jich nebylo víc. Hasiči dokonce mluví o zázraku, že se v domě po pěti hodinách silného žáru podařilo nelézt přeživší ženu. Jeden z hrdinů z hořícího domu vynesl čtrnáct lidí. Pro pomoc přeživším i samotnému centru vznikla sbírka, kam lidé posílají finanční dary.

Požár Domova Alzheimer: Pozůstalí mohou trpět výčitkami, potřebují pomoc, říká expertka

2. června 2022 08:56

Tragický požár Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy si vyžádal dvě oběti, které hasiči nalezli v budově po půlnoci. Psycholožka Galina Jarolímková ve vysílání CNN Prima NEWS přiblížila, jaká pomoc bude nabídnuta pozůstalým, pracovníkům domova i pacientům. Vysvětlila, že psychologové budou muset být dlouho v pohotovosti, neboť trauma se u pozůstalých může projevit až později.

Policie našla chlapce, který měl pobodat kamaráda a jeho matku. Jsou vážně zranění

28. dubna 2021 09:28
Aktualizováno

Policisté ve středu dopoledne našli čtrnáctiletého chlapce, kterého hledali v souvislosti s násilným trestným činem. Byl v kritickém stavu. Podle informací CNN Prima NEWS měl v noci na středu v pražských Dolních Chabrech pobodat ženu a jejího nezletilého syna. S vážnými zraněními byli převezeni do nemocnice, mladík pak z místa činu utekl. Pátrali po něm policisté i vrtulník.