CNN Prima News městská policie

městská policie

Výpis příspěvků ke štítku „městská policie“

Brutální útok v Brně: Spadla jsem ze schodů, tvrdila zbitá žena. Agresora usvědčilo video

Třiadvacetiletý agresor v noci na středu vláčel ženu po prázdném podchodu na brněnském hlavním nádraží, opakovaně ji také udeřil o zem. Útoku si záhy všimla obsluha kamer, která přivolala městskou policii. Strážníci zasáhli po několika desítkách sekund, muže na místě kvůli jeho chování spoutali a předali ho jako podezřelého z trestného činu. Napadená tvrdila, že spadla ze schodů. Městská policie Brno dramatické záběry zveřejnila na Facebooku.

Zásah na univerzitě v Brně. Návštěvník se choval podezřele a měl zbraň, celkově jich vlastní sedm

Brněnská městská policie v sobotu zasahovala na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity, kde den otevřených dveří narušil incident. Podle dvou na sobě nezávislých zdrojů CNN Prima NEWS strážníky přivolalo vedení fakulty kvůli jednomu z návštěvníků, který se choval podezřele – a to i s ohledem na nedávný útok na filozofické fakultě v Praze. Během následné kontroly našli strážníci u návštěvníka zbraň. Během incidentu se nikomu nic nestalo a nejsou ani indicie, že by v Brně plánoval jakýkoliv násilný čin. Vyvedený muž má podle policie ve vlastnictví celkem sedm zbraní.

Brutální rvačka řidičů v Praze: Muž vytáhl obušek kvůli přednosti v jízdě, ukazují záběry

Pražští policisté a strážníci měli ve středu plno práce. V Praze 5 došlo k ostrému konfliktu dvou řidičů, přičemž jeden z nich napadl druhého teleskopickým obuškem. Při rvačce navíc spadli do silnice mezi projíždějící auta. Policisté také pronásledovali muže, jehož chtěli zkontrolovat. Následně vyšlo najevo, že má u sebe drogy, a chybí mu navíc povolení k pobytu.