reklama
CNN Prima News městská policie

městská policie

Výpis příspěvků ke štítku „městská policie“

Temný okraj Litvínova. Skryté stanové městečko s bezdomovci se každý rok zvětšuje

19. října 2021 07:10

Štáb CNN Prima NEWS se v pondělí dostal do stanového městečka bezdomovců, které už téměř deset let roste na okraji Litvínova. Místní strážníci o něm vědí. Vzhledem k tomu, že leží na soukromém pozemku, však mohou jen sledovat, jak se jeho plocha rok od roku rozrůstá. A spolu s ním se zvyšuje i počet trestných činů, které v souvislosti s obyvateli městečka musí strážníci řešit.

Senior údajně napadl těhotnou ženu, a tak ho její muž zkopal. Opilci úřadovali v Plzni

8. října 2021 18:43

Policisté dostali ve čtvrtek v Plzni několik oznámení o ženě, která se pohybuje po čtyřech, a o starším muži, který leží na zemi a krvácí v obličeji. Hlídky pak zjistily, že případy spolu souvisejí. Na místě našly manželský pár a zraněného muže. Všichni byli opilí a jejich verze toho, co se na ulici odehrálo, se lišily. Zraněný muž tvrdil, že ženu jen požádal o cigaretu a její partner ho hned napadl. Protože byli všichni aktéři pod vlivem alkoholu, nebylo možné hned zjistit pravdu.

Demolovala interiér trolejbusu. Známá narkomanka z Plzně opět úřadovala

24. září 2021 23:44

Ve čtvrtek odpoledne vyjížděli plzeňští policisté na oznámení řidiče trolejbusu. Ve voze se nacházela agresivní žena, která vulgárně napadala spolucestující a pokoušela se demolovat interiér trolejbusu. Řidič byl donucen odstavit dopravní prostředek a počkat na zásah strážníků. Policisté na místě nalezli jim velmi známou ženu, její eskapády řeší každou chvíli.

Poničená výstava a desetitisícové škody. Policie v Písku zadržela podezřelé vandaly

18. září 2021 15:48

Písecká městská policie zajistila v noci na sobotu skupinu mladíků, kteří podle ní zničili velkoformátové panely výstavy s názvem Voda a civilizace. Způsobili tím škodu v řádech desítek tisíc korun. Na případu kromě strážníků pracují i kriminalisté. Novináře o tom ve zprávě informoval jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

reklama