CNN Prima News Michaela Maršálová
Michaela Maršálová

Michaela Maršálová

SEO specialista FTV Prima

V médiích pracuje od roku 2010. Celou kariéru se věnovala online obsahu. Před nástupem na CNN Prima NEWS získala zkušenosti v oblasti SEO v Borgisu.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Nejlepší adventní trhy v Evropě 2022: 17 tipů, kde nasát vánoční atmosféru
Cestování

Nejlepší adventní trhy v Evropě 2022: 17 tipů, kde nasát vánoční atmosféru

Nač být troškaři a chodit jen po tuzemských vánočních trzích, když se můžete vydat za hranice České republiky? Kde nejlépe načerpáte vánoční atmosféru? Jsou hezčí adventní trhy v Drážďanech, Paříži, nebo snad v Amsterdamu? Podívejte se na náš přehledný článek, kde najdete otevírací dobu vyhlášených evropských adventních trhů, co vás na nich čeká, jak se tam dostanete a jaká v místě panují covidová opatření.

Další příspěvky autora

Adventní trhy v Plzni: Ohňostroj, vyhlídkové kolo, 130 stánků a samozřejmě pivo

Širokým okolím oblíbené adventní trhy v Plzni se vracejí v celé své kráse. Kvůli koronaviru byly roce 2020 zrušeny a v roce 2021 byly otevřené jen čtyři dny. Město i stánkaři se proto těší na letošní sezonu. Kdy se vánoční trhy v Plzni konají, jaký vás na nich čeká doprovodný program a jaká tam panují covidová opatření, se dozvíte v našem přehledném článku.

Adventní trhy v Bratislavě 2022: Halušky, bruslení a Vánoční les

Za pohádkovými vánočními trhy se nemusíte trmácet do států, kde potřebujete znát cizí řeč. Můžete se vydat na Slovensko a navštívit bratislavské adventní trhy. Ve stáncích si pochutnáte na svařeném víně i haluškách, můžete si půjčit brusle a zajezdit si na kluzišti nebo se pokochat procházkou Vánočním lesem. Kdy se v hlavním slovenském městě adventní trhy konají, jak se do Bratislavy dostanete a jaká tam právě panují covidová opatření, se dozvíte v našem přehledném článku.

Adventní trhy ve Vídni 2022: Kdy se na ně vydat a jak jet, abyste tam byli nejrychleji

Chcete-li zažít pohádkovou vánoční atmosféru, udělejte si výlet na vánoční trhy do Vídně. V rakouském hlavním městě vás čeká překrásná výzdoba a spousta stánků s dobrotami i drobnými dárky. Z České republiky je navíc Vídeň relativně blízko, tak neváhejte a vyrazte tam načerpat vůni Vánoc. Jak se do Vídně dostanete a jaká tam platí covidová opatření? Vše najdete v našem přehledném článku.