CNN Prima News Michaela Maršálová
Michaela Maršálová

Michaela Maršálová

SEO specialista FTV Prima

V médiích pracuje od roku 2010. Celou kariéru se věnovala online obsahu. Před nástupem na CNN Prima NEWS získala zkušenosti v oblasti SEO v Borgisu.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Češi v akci na ZOH 2022: Program, výsledky a nominace českých sportovců

Aktualizováno

Největší svátek fanoušků zimních sportů začal. I když olympijské hry v čínském Pekingu oficiálně začaly v pátek 4. února a trvaly do neděle 20. února 2022, program odstartoval už dva dny před slavnostním zahájením. Kdo z českých sportovců se her zúčastnil a jak si vedli? Podívejte se na rozpis den po dni a na výsledky českých reprezentantů.

České a světové filmové festivaly v roce 2022: Na jaké a kdy přesně se můžeme těšit?

Kdy se můžete těšit na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech? Kdy se se projdou největší hvězdy světových kin po červeném koberci v Cannes? A kdy a kam můžete vyrazit na Festival otrlého diváka? Podívejte se na velký přehled českých a světových filmových festivalů, které nás čekají v roce 2022. Termíny samozřejmě může ovlivnit pandemie koronaviru.

Nejlepší animované filmy roku 2021: Děti i dospělé potěší i dva české snímky

Rok 2021 spěje ke svému konci, všechny důležité animované filmy už ale premiéru měly. Přinášíme vám proto přehled těch nejlepších. Najdete mezi nimi i dva české snímky Moje slunce Mad a Myši patří do nebe. Zajímavá je ale určitě i animovaná komedie Rozbitý robot Ron, která vypovídá o dnešní společnosti víc, než byste od animáku možná čekali.