CNN Prima News Michaela Vlčková
Michaela Vlčková

Michaela Vlčková

redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS

Vystudovala obchodní akademii. Redaktorské činnosti se věnuje od roku 2019. K redakci CNN Prima NEWS se připojila v červnu 2023.

Nejnovější příspěvky autora

Prima DEN byl letos s větším přesahem: Pomohl druhým a myslel i na udržitelnost
Tiskové zprávy

Prima DEN byl letos s větším přesahem: Pomohl druhým a myslel i na udržitelnost

Zábava, odpočinek, ale i udržitelnost a pomoc druhým – takový byl letošní Prima DEN. Každoročně si lámeme hlavy nad tím, jak vás co nejlépe pobavit a dopřát vám něco dobrého k jídlu a pití, ale také bychom rádi pořádali akce s větším přesahem. Hlavní témata, která nás dlouhodobě zajímají a zapojujeme se do nich pod hlavičkou Prima SVĚT, jsou trvalá udržitelnost a podpora organizací, zapojujících do běžného života lidi s nejrůznějším znevýhodněním. Tento rok byl první vlaštovkou, jež předznamenává směr, jímž se chceme v dalších letech ubírat.

Další příspěvky autora

Mlsný jazýček Karla III. Na francouzském menu žádá pokrm, který mu připomene Alžbětu II.

Francouzský palác ve Versailles se chystá na velkolepou hostinu pořádanou u příležitosti třídenní státní návštěvy krále Karla III. a jeho manželky Camilly. Zajímavým tahem britského monarchy je, že před svým příjezdem zaslal do Paříže striktní seznam požadavků na slavnostní menu. Výčet, na který odkazuje britský Daily Mail, obsahuje nejen pokrmy, jež nesmí být během hostiny podávány, ale například také instrukce na začlenění velkého množství hub – Karlovi III. totiž připomínají jeho zesnulou matku královnu Alžbětu II.