CNN Prima News Michal Hrůza

Michal Hrůza

Výpis příspěvků ke štítku „Michal Hrůza“

Zpěvák Hrůza promluvil o brutálním napadení v Ostravě. Dívka mu ukradla telefon

21. ledna 2023 12:18

Michal Hrůza nikdy rád nemluvil o svém soukromí. Po roce 2014, kdy se doslova podruhé narodil, o to méně. Incident z července, kdy jej na Stodolní v Ostravě fyzicky napadli, šokoval nejen jeho fanoušky. Když se navíc čekalo na záchranku, poněvadž Hrůza nereagoval, dívka mu ukradla telefon. Nyní se muzikant o celém incidentu rozpovídal, a to ve své nové knize.

V Praze proběhl koncert na podporu Ukrajiny. Dorazily tisíce lidí, uprchlíci si mohli najít práci

3. dubna 2022 15:00
Aktualizováno

Na pražské Letné se v neděli odpoledne konal zhruba tříhodinový koncert Společně pro Ukrajinu. Hodinu po jeho začátku se ho účastnilo asi 5 000 lidí, řekl policejní mluvčí Jan Daněk. Koncert se podle něj odehrál bez incidentů. Jeho součástí bylo takzvané tržiště pomoci, lidé tam mohli přispět na konkrétní činnosti či přivézt materiální pomoc. Ukrajinci, kteří utekli před válkou, tam dostali možnost najít si práci. Koncert skončil v 18:15, moderován byl v češtině i ukrajinštině.

Slunečná je ve finále, Burešová s Lamborou si řekli ANO. Jaké bylo poslední natáčení?

21. února 2022 12:38

Všechny pohádky mají svůj konec a stejně na tom je i oblíbený seriál televize Prima Slunečná. Ten se završí velkolepou svatbou Týny a Janka, na kterou diváci netrpělivě čekali. Svatba se natáčela v kostele v Zápech, kde se odehrával i první díl, a to pohřeb tatínka holek Popelkových – Oty Jiráka. Kruh se tak uzavřel.

FOTOGALERIE: Oblíbené písně i slzy dojetí. Se Žbirkou se rozloučili jeho blízcí i veřejnost

19. listopadu 2021 17:24

Říct poslední sbohem oblíbenému slovenskému zpěvákovi Miroslavu Žbirkovi dorazili v pátek odpoledne do strašnického krematoria stovky lidí. Samotného obřadu se zúčastnila jeho rodina a pozvaní hosté, jako například zpěvák Michal Hrůza, Vendula Pizingerová či zpěvačka Martha. Nechyběly slzy, obří potlesk a Mekyho hity.

Hrůza: Lékaři mi po útoku předpovídali brutální následky. Zpěvák popsal své problémy

11. října 2021 16:44

Už je to sedm let, co Michala Hrůzu surově zbili ve Stodolní ulici v Ostravě. Hudebník tehdy utrpěl těžké poranění mozku a dva týdny se nacházel v umělém spánku. Dnes už je Hrůza z nejhoršího venku, trvalé následky ho však po brutálním napadení trápí dodnes. Špatně slyší na pravé ucho a má problémy s krátkodobou pamětí. Uvedl to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.