Zpěvák Hrůza promluvil o brutálním napadení v Ostravě. Dívka mu ukradla telefon

Michal Hrůza nikdy rád nemluvil o svém soukromí. Po roce 2014, kdy se doslova podruhé narodil, o to méně. Incident z července, kdy jej na Stodolní v Ostravě fyzicky napadli, šokoval nejen jeho fanoušky. Když se navíc čekalo na záchranku, poněvadž Hrůza nereagoval, dívka mu ukradla telefon. Nyní se muzikant o celém incidentu rozpovídal, a to ve své nové knize.

Michal Hrůza do svého soukromého života nechává fanoušky nahlédnout jen velmi sporadicky. Výjimka ale přichází s autorizovanou knihou, kde svému kamarádovi Petru Vydrovi sdělil své niterné pocity. V rozhovoru pro redakci ShowTime vysvětlil, proč chce nechat své fanoušky nahlédnout do svého soukromí.

„Bylo to více aspektů. Velmi silný byl humor s Petrem Vydrou, se kterým se znám už od dětství. Vytvořili jsme rozhovorovou knihu, kde jsem díky důvěře, kterou v něj mám, vypustil všechno možný,“ přiznal. Zpěvák se domnívá, že díky pochopení střípků z jeho života mohou fanoušci i lépe pochopit skryté vyjadřování v jeho písních.

Milníků v životě měl zpěvák mnoho. Jeden se odehrál v roce 2014, kdy byl v Ostravě brutálně napaden. „Je to těžké. Kluk, který byl nakonec obviněný mi musel zaplatit některé náklady na léčbu, a to splnil. Říkal jsem si, že by nebylo špatné, kdybych si zahrál na ‚hrdinu‘ a potkal se s ním. Naznačoval mi, že se mu narodilo dítě a dnes vidí, jaká to byla hloupost,“ sdělil Hrůza.

Bylo to ponaučení

„Napadlo mě, že bych se s ním klidně potkal, protože co se mělo stát, to se stalo, a naštěstí to dobře dopadlo. Oba jsme to zvládli, byť každý jiným způsobem. Pro nás oba to bylo jakési ponaučení, že některé věci se mají řešit jiným způsobem,“ doplnil muzikant.

Nejcennější je však pro Hrůzu jeho rodina, a tu se jistým způsobem snaží od mediálního světa bránit stále. „Je přirozené, že asi patřím k lidem, kteří preferují svobodu a nezávislost dětí a neumí si představit, že bych je někam bral a ukazoval. Nicméně, nějaké náznaky tam jsou, ale strašně malé, aby to nikoho nepoškodilo,“ podotkl Hrůza.

Dodal, že má obrovské štěstí, že děti má. „Když to srovnávám s jinýma hodnotama, tak nevím, co je větší hodnota než mít dítě nebo děti,“ zakončil pozitivně.

Tagy: