Michopulos: Rozchod Babišových je zastírací manévr. Odvádí pozornost od chyb ANO

Petros Michopulos v pořadu 360° na CNN Prima NEWS

Michopulos k Babišově rozvodu

Zveřejnění informace o rozchodu manželů Babišových považuje politický komentátor Petros Michopulos za zastírací manévr, kterým chce bývalý premiér zakrýt situaci kolem jednání o důchodové reformě. Autor podcastu Kecy a politika ve vysílání CNN Prima NEWS zdůraznil, že hnutí ANO zvolilo v této debatě velmi špatnou taktiku, která Andreje Babiše může poškodit mnohem více než jeho odloučení s manželkou Monikou.

Přestože je rozchod soukromou záležitostí, Babiš z něj podle Michopulose udělal veřejnou věc. „To načasování, které zvolil, je jeden z jeho dalších zastíracích manévrů,“ poznamenal komentátor.

ČTĚTE TAKÉ: Mnoho sil, přejí lidé Babišovi po rozchodu. Známá youtuberka mu nabídla rameno k poplakání

„Myslím, že tím chce zakrýt mamutí past, do které se chytil kolem jednání o důchodové reformě,“ dovysvětlil Michopulos s tím, že zpráva o rozchodu, která na několik dní zaměstná média, je ideální pro zakrytí fatální chyby hnutí ANO týkající se zrušeného jednání na Hradě.

Neúčast na něm ANO zdůvodnilo tím, že nejvyšší představitelé vlády opakovaně deklarovali, že reformu penzí prosadí nehledě na názor opozice. Prezident Petr Pavel vyjádřil z postoje ANO zklamání, další rozhovory v současném formátu považuje za bezpředmětné.

VIDEO: Babiš s Monikou se rozcházejí. Naše cesty se rozdělují, láska k dětem zůstává, oznámili

Tagy:
Andrej Babiš Monika Babišová Petros Michopulos politika rozvod volby důchodová reforma zastírací manévr