CNN Prima News Mike Tyson

Mike Tyson

Výpis příspěvků ke štítku „Mike Tyson“

Procházka zná termín a místo návratu: Jdeme pro to. Přivezu pás do Česka. Vítězství

Senzace! Jiří Procházka si nemohl přát návrat do boje v lepším termínu a na lepším místě. S brazilským rivalem Alexem Pereirou se střetne 11. listopadu v newyorské Madison Square Garden. Na stejném místě bojoval například i Muhammad Ali. Český samuraj se navíc stane součástí turnaje UFC 295, který bude finišovat titulovou bitvou legend Jon Jones vs. Stipe Miocic. „Jdeme pro titul,“ říká bijec z Moravy pro CNN Prima NEWS.

Snoop Dogg, Musk i Hamáček. Pořad Krypta hledá celebrity, které fandí kryptoměnám

Ať už bitcoin cenově padá, nebo letí vzhůru, lidé o něm vědí. Kryptoměny jsou zkrátka oficiálně mainstream a zajímají se o ně i osobnosti v řadách politiků, herců nebo hudebníků. Více se o tom dozvíte v už patnáctém díle pořadu Krypta, který završuje první řadu edukačního cyklu a ve kterém můžete zhlédnout i sestřih rozhovorů z dosavadních dílů.

Když se miliony vypaří. Příběhy sportovních hvězd, které příval peněz nezvládly

Sportovci na nejvyšší úrovni vydělávají mnohdy i miliony korun týdně. Mohou se velmi rychle zaopatřit na zbytek života a zajistit komfort dalším generacím. Jenže i se smlouvami na závratné sumy se lze rychle dostat do problémů. Zbytečné rozhazování za všechno možné, špatné investice, žádné spoření… Cest, jak z pohádky zahučet do velkého maléru, je mnoho. Podívejte se na pár sportovních ikon, které se s obřími příjmy nepopasovaly ideálně a mnohdy se ocitly na mizině.

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.

Slavný boxer o trans lidech: Černoch taky nemůže být bílý, rozhodnutí Boha nejde změnit

Názory na transgenderové osoby hýbou jak světem společenským a politickým, tak tím sportovním. Velkou debatu vyvolala například účast vzpěračky Laurel Hubbardové na letošních olympijských hrách v japonském Tokiu. S nepochopením vůči lidem, kteří se rozhodli změnit své pohlaví, vystoupil legendární boxer Roy Jones junior. „Bůh nás sem dal tak, jak chtěl. Nemáme šanci se změnit,“ prohlásil.

Tyson má chuť se rvát dál. Jeho nejslavnější přemožitel je pro odvetu po 30 letech

Byl to jeden z nejpřekvapivějších momentů ve sportovních dějinách. V roce 1990 James „Buster“ Douglas knockoutoval úřadujícího šampiona těžké váhy Mikea Tysona, který do té doby neprohrál jediný zápas. Po 30 letech by mohlo dojít na odvetu památného boxerského utkání – Tyson se po dlouhé pauze o víkendu vrátil do ringu a Douglas říká, že by případnou nabídku na zopakování duelu přijal.