CNN Prima News místo činu

místo činu

Výpis příspěvků ke štítku „místo činu“

Střelec zavraždil v Německu čtyři lidi. Podezřelý je voják bundeswehru, mezi oběťmi je dítě

Střelec, kterým byl podle médií pravděpodobně voják bundeswehru, zabil v obcích Scheessel a Bothel na severozápadě Německa čtyři lidi, včetně jednoho dítěte. Podezřelý se vzdal úřadům, informovaly v pátek státní zastupitelství v dolnosaském Verdenu a místní policie ve společném prohlášení. Deník Bild napsal, že muž zabil svou bývalou partnerku a její blízké a možná plánoval ještě větší krveprolití. Vyšetřovatelé údajně v jeho automobilu našli zápalnou lahev, několik zásobníků do střelných zbraní a další munici.

Lesní vrah Kalivoda plánoval vystřílet pražské metro. Tragédii zabránil rychlý zásah policistů

Místa činu, na kterých vraždil, dělilo 230 kilometrů. A oběti byly náhodné. Šílený lesní vrah Viktor Kalivoda v roce 2005 vystrašil Česko. A jen díky skvělé práci policie nedošlo k tragédii. Kalivoda jezdil metrem silně vyzbrojen a chtěl začít střílet i tam. Dřív, než se mu to povedlo, ho chytili policisté… Lesnímu vrahovi se věnuje další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

Sebevražedná SMS a směr Praha. Náměstek kriminalistů popsal práci policie minutu po minutě

Náměstek ředitele pražské kriminálky Vojtěch Motyka během páteční tiskové konference shrnul minutu po minutě události spojené se čtvrteční střelbou v Praze. Aktivita policie podle něj začala okolo poledne, kdy obdržela telefonát svědkyně o jejím kamarádovi, který má sebevražedné myšlenky. Vše vyeskalovalo střelbou v hlavní budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Vyšetřovatelé se případu intenzivně věnují a potvrdili, že další informace budou postupně sdělovat.

Klánovické místo hrůzy: Vrah popravil muže a dítě kousek od jejich domu a v blízkosti strážníků

Dvojnásobnou vraždu, při které v Klánovicích přišel o život mladý muž a údajně pouze několikaměsíční miminko, provází zajímavé detaily. K tragické střelbě totiž došlo v Klánovickém lese velmi blízko dvou dětských hřišť. Vrah navíc zabíjel téměř „pod nosem“ strážníků, nedaleko místa činu sídlí služebna psovodů městské policie. Poblíž měl žít i zavražděný muž.

Konec násilí proti Palestincům, znělo na pohřbu ubodaného chlapce. Útočník míří před soud

Na pohřbu šestiletého chlapce palestinského původu, kterého v USA v sobotu kvůli jeho víře brutálně ubodal 71letý senior, vlály palestinské vlajky. „Přestaňte vyvolávat násilí a nenávist vůči palestinským, arabským a muslimským komunitám,“ stálo podle Reuters na jednom z transparentů. Joseph Czuba, který pobodal hocha i jeho matku, byl obviněn z vraždy, pokusu o vraždu, dvou případů zločinu z nenávisti a ublížení na zdraví smrtelnou zbraní s přitěžujícími okolnostmi.

Marek ubodal soka v lásce, pak se opilý vysmíval policii. Video s jeho slovy obletělo svět

Slovák Marek Hečko byl odsouzen k doživotnímu trestu s minimální délkou trvání 26 let za to, že zavraždil partnera své bývalé přítelkyně Stephanie Breameové. V úterý o tom rozhodl britský soud. K incidentu došlo loni v červenci, kdy se k nim šestadvacetiletý Hečko vloupal do domu a muže ubodal. Několik hodin poté se na místo činu vrátil. S úsměvem a lahví brandy v ruce policistům popisoval, že bez něj případ rozhodně nevyřeší.