reklama

Místo svatby rozchod. Lékárnice Doleželová musela vyplatit otce své dcery

Modelka a lékárnice Jana Doležalová prožila rok plný změn. Rozchod s partnerem a otcem jejich dcery ji stál miliony a musela ukončit i živnost. Většinu zimy strávila na horách a naučila téměř čtyřletou dceru lyžovat, vlek jí ale musela nahradit vlastními silami.

reklama

Modelka a farmaceutka Jana Doleželová nevzpomíná na minulý rok moc zvesela, a to nejen kvůli pandemii. Šest let tvořila pár se sportovním manažerem Davidem Trundou a před třemi lety mu přivedla na svět dceru Verunku. Místo svatby ale přišel rozchod. „David se v létě rozhodl odejít a já to musím respektovat,“ řekla Jana.

K tématu

„Všechno jsme si vypořádali, vyrovnala jsem se s ním i v rámci domu, aby mohl zůstat mně a mohly jsme tam zůstat s dcerou. My jsme měli dům napůl, takže jsem mu dávala řádově několik milionů. Vyplácela jsem mu tu jeho část,“ přiznala Doleželová.

Vše, co se týče dcery Verunky, mají rodiče také vyřešené. „Dceru vídá tak, jak chce. V podstatě jednou za čtrnáct dní o víkendech plus středy, takže to máme celkem vyřešené. Já myslím, že jsme se na všem dohodli relativně v klidu,“ rozpovídala se bývalá Miss.

Přiznala ale, že i při klidném rozchodu hrály svoji roli emoce. „Byly tam emoce, ale nic vyhroceného,“ doplnila krásná farmaceutka, která dodnes netuší pravý důvod partnerova odchodu od rodiny.

Randí Trunda s tenistkou Petrou Kvitovou?

Podle dostupných informací redakce Showtimu by její bývalý partner mohl nyní údajně randit s tenistkou Petrou Kvitovou, to ale Jana nedokázala potvrdit ani vyvrátit. „To je téma, které nechci s ohledem na dceru komentovat,“ řekla důrazně.

Jana Doležalová se po šesti letech vztahu rozešla s Davidem Trundou.
Jana Doležalová se po šesti letech vztahu rozešla s Davidem Trundou.
Zdroj: Profimedia.cz

Jana ale ani nevyvrátila, že by i v jejím životě mohl figurovat nový muž. „To bych asi také zatím neprozrazovala, protože myslím, že to období je dost citlivé pro všechny zúčastněné,“ zakončila s úsměvem choulostivé téma.

Modelka s dcerou trávila téměř celou zimu na horách. Sama totiž naprosto propadla skialpinismu a malá Verunka se začala učit lyžovat. „Je to náročné, bez vleku se učí lyžovat těžce. Ale chtěla jsem tu zimu využít, i když to bylo, co se fyzičky týče, náročné,“ řekla Jana, která dcerce nahrazovala vlek vlastními silami a tahala ji na sjezdovku na saních.

/ fotografií

V modelčině životě nastaly ale i pracovní změny. „Do loňského roku jsem vstupovala jako plátce DPH v umělecké činnosti a odcházela jsem tak, že jsem si tuto živnost pozastavila. Ale budu ji zase obnovovat. Co se týče showbusinessu a moderování, tam nastal během loňského roku úplný útlum,“ vysvětlila Doleželová.

Vystudovaná farmaceutka ale není závislá jenom na showbusinessu, a tak se naštěstí mohla věnovat i jiné práci. „Věnuji se i své lékárnické profesi a zároveň jsem zastupitelka v dozorčí radě nemocnice v Říčanech, takže aktivit je hodně. Jsou to jen jiné aktivity než dříve,“ řekla na závěr.

K tématu

Tagy: rozchod dcera Petra Kvitová majetek vyplácení Jana Doležalová David Trunda

Další hlavní zprávy

Reportáž

Rusáci mi dluží milion, říká farmářka z Vrbětic. Odškodnění od Putina chtějí i další

Rusáci mi dluží milion, říká farmářka z Vrbětic. Odškodnění od Putina chtějí i další

Téměř sedm let čekali lidé z Vlachovic-Vrbětic, až vyšetřovatelé najdou viníka výbuchů v muničních skladech za obcí. „Teď už ho konečně máme, tak ať platí. Rusáci mi dluží nejméně milion, a to jen za ztracené dotace na naše pole,“ rozčiluje se farmářka Renata Pekařová. Podnikatel v lesnictví Dalibor Olšák zase v areálu muničních skladů koupil 117 hektarů lesa, škody jdou do desítek milionů. „Rád bych, aby stát s Ruskem nějaké odškodnění vyjednal, ale půjde to těžko. Tohle je příliš velká hra s globálními rozměry,“ přemítá.

Stát ani po letech neví, jak Česku pomohly investiční pobídky, tvrdí kontrolní úřad
Do normálu se nevrátíme ani v roce 2023, varuje Pollert. Odborníci sází na červenec
Česko-ruská krize: Utrpět může české strojírenství a vývoz potravin, tvrdí experti
Uspořádejme velké koncerty, vychytáme tím infikované, vyzývá Flegr
Babiš: Za týden rozvolníme, priorita jsou děti a sport. Začnou se očkovat i lidé 60 plus
Přebalování, polohování a převlékání. Co musí vědět dobrovolníci ve zdravotnictví?
reklama
reklama
Záhada na Philipově pohřbu. Královna nechala na rakvi vzkaz, v Anglii řeší zvláštní podpis

Velká Británie

Domácí zpravodajství

Lidé si stále častěji myslí, že se na krizi přiživujeme, tvrdí zdravotníci
Když se po porodu dostaví úzkost a obavy. Adéla nezvládala péči o děti kvůli depresím
O spojení Rusů s Vrběticemi jsem věděl, říká exministr zahraničí Petříček
Další články
reklama
reklama