CNN Prima News Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Výpis příspěvků ke štítku „Mladá Boleslav“

Poklady automobilového průmyslu z východního bloku, takové je muzeum socialistických vozů

26. října 2022 01:38

Někdejší textilka na břehu řeky Jizery v Železném Brodě skrývá poklady, které rozbuší srdce nejednoho milovníka motorismu. Parta nadšenců tu buduje unikátní sbírku socialistických aut, tedy vozů vyráběných v druhé polovině dvacátého století v někdejším východním bloku. A mají tu řadu unikátů, třeba obrněnou limuzínu jednoho z vládců sovětského svazu.

Ani přesun letadlem nepomohl. Plzeň se postarala o blamáž roku, z poháru ji vyřadil Hlučín

19. října 2022 17:27

Fotbalisté Plzně se s účinkováním v domácím poháru nečekaně rozloučili hned po prvním zápase. Lídr nejvyšší soutěže a úřadující český mistr ve 3. kole MOL Cupu senzačně prohrál na půdě třetiligového Hlučína 2:3 a na domácí scéně utrpěl první porážku v sezoně. Všechny tři góly vítězů dal Dominik Smékal, rozhodující branku vstřelil ve čtvrté minutě nastavení.

Smrtelná nehoda u Holína. Mladík přejel do protisměru, druhý řidič nepřežil

14. srpna 2022 13:43

Při čelním střetu dvou osobních vozidel Volkswagen Golf a Škoda Fabia na silnici I/16 u obce Holín na Jičínsku zemřel v neděli ráno čtyřicetiletý muž. Třiadvacetiletý muž byl se zraněním přepraven letecky do nemocnice, zranil se také sedmnáctiletý spolujezdec oběti. V neděli to řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Nehoda se stala před 6:00, silnice v místě nehody se má zhruba v poledne otevřít.

Rychlík na Mladoboleslavsku narazil do spadlého stromu. Cestovalo v něm 60 lidí

21. července 2022 19:11

Mezi Mladou Boleslaví a Bakovem nad Jizerou narazil ve čtvrtek odpoledne rychlík do spadlého stromu. Ve vlaku, který jel z Tanvaldu do Prahy, cestovalo zhruba 60 lidí, nikdo nebyl zraněn. Vlak nevykolejil, ale je v těžce přístupném terénu. Hasiči se snaží cestující evakuovat co nejdříve kvůli horku. Vlak se možná bude vracet do Bakova nad Jizerou. Vyplývá to z informací, které poskytli mluvčí Správy železnic, hasičů a dopravce.

Řidiči nevěřili svým očím: V Boleslavi mohli tankovat za hubičku, pumpu vzali útokem

14. června 2022 13:29

Řada řidičů si ochotně vystála v úterý ráno dlouhou frontu na benzinové pumpě Prim v Mladé Boleslavi vedle obchodního centra Olympie. Dalo se tam totiž natankovat za „předválečné“ ceny. Litr benzinu vyšel na 32,50 korun, nafta dokonce ještě o tři koruny levněji. Snížení cen ale trvalo jen omezenou dobu a za vše mohla chyba softwaru.