reklama
CNN Prima News Mnichov

Mnichov

Výpis příspěvků ke štítku „Mnichov“

Trhák úvodu Eura pro Francouze. Němci v Mnichově padli po vlastním gólu Hummelse

Šlágr mezi Německem a Francií uzavřel první rundu skupinových zápasů na fotbalovém Euru. Z utkání v Mnichově vydolovali tři body úřadující světoví šampioni, tedy francouzský výběr vedený koučem Didierem Deschampsem. Atraktivní duel dovedl k hubené výhře 1:0 díky vlastní brance německého stopera Matse Hummelse z prvního poločasu. Reprezentanti země galského kohouta dali po změně stran ještě dva góly, ale oba – jak se později ukázalo – padly z ofsajdu a neplatily.

Aktivista vyděsil fotbalisty na Euru. S padákem vletěl na trávník, zranil osvětlovačku

Aktualizováno

Jen pár vteřin před začátkem zápasu německých a francouzských fotbalistů na mistrovství Evropy v Mnichově přistál na hřišti ekologický aktivista na padáku opatřeném motorem. Podle agentury AP zřejmě seskočil ze střechy stadionu. Na padáku měl nápisy Greenpeace a Kick out oil (pryč s naftou – pozn. red.). Výkop utkání jeho akce nezpozdila.

BMW M4 přijíždí jako kabriolet. Výhradně s plátěnou střechou a chytrou čtyřkolkou

Z dílen BMW M vyjíždí další supervýkonný model. Po sedanu M3 a kupé M4 jsme se dočkali také kabrioletu, který je přímo odvozen právě od třídveřového „kupátka“. Nové BMW M4 Competition Cabrio dostalo výhradně plátěnou stahovací střechu, inteligentní pohon všech čtyř kol a dobře známý šestiválcový motor s úctyhodnými parametry. Cena byla na českém trhu stanovena na 2 619 500 Kč včetně DPH.

reklama