model

Výpis příspěvků ke štítku „model“

Extrémní vedra v Evropě: Hrozí až 48 °C, ministr varoval před úmrtími. Vlna zasáhne i ČR

11. července 2022 12:35

Sousední Německo by mohlo koncem tohoto týdne či začátkem příštího zažít rekordní teploty. Meteorologické modely předpovídají pro severozápadní část země až 45 stupňů. Vlnu veder vyvolá horký vzduch, který přichází ze saharské pouště v Africe. „Putuje“ přes Španělsko, Francii až do Německa, částečně i Česka.

Česku hrozí znovu nouzový stav. Babiš a právníci řekli, za jakých okolností by nastal

16. listopadu 2021 21:18

Česku hrozí „lockdown pro neočkované“ podobně jako v Rakousku. Ústavní právníci se shodli na tom, že ke zpřísnění proticovidových opatření zavedením takzvaného rakouského modelu by bylo nutné vyhlásit nouzový stav nebo přinejmenším stav nebezpečí. Model totiž omezuje volný pohyb neočkovaných, což na základě protipandemického zákona nelze. Cílem dalších opatření je podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) zvýšení proočkovanosti populace.

Čech viděl padat Dvojčata, pak hledal vůli žít. Po 11. září zachránil životy hasičů

10. září 2021 11:21

Věděl jsem, že se kusy mrakodrapů Světového obchodního centra budou bortit, chtěl jsem hasiče varovat, říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS český architekt Jiří Boudník. V den teroristických útoků 11. září 2001 byl v New Yorku. V době nárazu prvního letadla pracoval v Brooklynu, který sousedí s Manhattanem. Hned vyrazil na místo tragédie a dalších šest měsíců pomáhal s odklízením trosek. Celý rozhovor s Boudníkem můžete sledovat v sobotu v rámci speciálního vysílání CNN Prima NEWS k 20letému výročí útoků.

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

15. července 2021 20:27

V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci poslední sbohem teprve 30letému muži, byl také pořadatel soutěže Muž roku David Novotný nebo modelka Dominika Mesarošová.