reklama

model

Výpis příspěvků ke štítku „model“

Čech viděl padat Dvojčata, pak hledal vůli žít. Po 11. září zachránil životy hasičů

10. září 2021 11:21

Věděl jsem, že se kusy mrakodrapů Světového obchodního centra budou bortit, chtěl jsem hasiče varovat, říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS český architekt Jiří Boudník. V den teroristických útoků 11. září 2001 byl v New Yorku. V době nárazu prvního letadla pracoval v Brooklynu, který sousedí s Manhattanem. Hned vyrazil na místo tragédie a dalších šest měsíců pomáhal s odklízením trosek. Celý rozhovor s Boudníkem můžete sledovat v sobotu v rámci speciálního vysílání CNN Prima NEWS k 20letému výročí útoků.

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

15. července 2021 20:27

V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci poslední sbohem teprve 30letému muži, byl také pořadatel soutěže Muž roku David Novotný nebo modelka Dominika Mesarošová.

Vlaková symfonie. Model vláčků se hraním na sklenice od vína zapsal do knihy rekordů

11. dubna 2021 20:13

V srdci německého Hamburku se nachází muzeum s rozsáhlým a propracovaným železničním modelem, který se nedávno zapsal do knihy rekordů. Kolem tratě totiž modeláři rozmístili bezmála tři tisíce různě naplněných sklenic, na které vláček při projíždění hrál. Kombinace jednotlivých tónů se pak proměňovaly ve světoznámé skladby.

reklama