CNN Prima News Montreal

Montreal

Výpis příspěvků ke štítku „Montreal“

Ostrá přestřelka v Kanadě. Lupiči před bankou zranili šest policistů, sami na místě zemřeli

29. června 2022 06:32

Při přestřelce před bankou na západě Kanady zabili policisté dva podezřelé z loupeže, šest policistů při zásahu utrpělo zranění. Informovala o tom ve středu agentura Reuters. Bezpečnostní složky zasahovaly u pobočky peněžního ústavu Bank of Montreal v provincii Britská Kolumbie, protože dostaly informace, že na místě jsou dva ozbrojení muži.

Byl to těžký otřes mozku, říká Vondráčková o rozvodu s Plekancem. Toho pravého už nehledá

25. března 2022 14:29

Ani po letech Lucie Vondráčková neskrývá, že byl pro ni rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem velice bolestným zážitkem. Přesto se s rozpadem manželství dokázala vyrovnat a dnes už ho považuje za uzavřenou kapitolu. S moderátorkou Radkou Červinkovou také pohovořila o narušených vztazích s její tetou Helenou Vondráčkovou. Celý rozhovor sledujte v neděli 27. března v pořadu Povídej od 21:30 na CNN Prima NEWS.

Start Formule 1 byl ovlivněn koronavirem. Jak bude sezóna vypadat?

3. června 2020 10:00

15. března byl den D pro všechny fanoušky motorsportu. Rozjet se měla jubilejní sezona seriálu formule 1. Základní otázky byly jasné – potvrdí se dominance Lewise Hamiltona a stáje Mercedes? Dosáhne na pozici vycházejícího dominátora Max Verstappen a kam vystoupá jeho rivalita s Charlesem Leclercem? Koronavirus ale přinesl krutou změnu plánu a především posunutí startu sezony. Kdy se začne závodit?

Zvíře ve znaku: Bobřík stavitel

7. ledna 2020 00:00

Když mluvíme o zvířatech jako státních symbolech, většině z nás na mysl automaticky přijde lev, tygr, medvěd nebo třeba vlk. Ale v takové Kanadě si v roce 1975 schválili, že zdejším národním symbolem bude bobr.