CNN Prima News motorkář

motorkář

Výpis příspěvků ke štítku „motorkář“

Prokletí rodiny od Levic: Při nehodě přišla o dvojčata. Teď stejně zemřel i 23letý Nikolas

12. září 2022 14:58

Blízko slovenského města Demandice došlo v pátek k tragické nehodě motorkáře. Podle policie jel pravděpodobně příliš rychle, nezvládl vybrat zatáčku a narazil do protijedoucího auta. Na následky zranění zemřel. Matka třiadvacetiletého Nikolase přitom spolu se svým dvojčetem dříve zahynula stejně jako její syn.

Motorkář na Plzeňsku srazil dítě. Od vážně zraněného chlapce ujel, policie po řidiči pátrá

4. září 2022 23:08

Neznámý motorkář v neděli odpoledne na severním Plzeňsku srazil dítě a z místa nehody ujel. Chlapce mladšího 15 let, který utrpěl středně těžká zranění, zdravotníci při vědomí převezli na akutní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Po řidiči motocyklu policie pátrá, informovala policejní mluvčí Eva Červenková a mluvčí krajské záchranné služby Mária Svobodová.

Tragédie v Plzni. Motorkář se spolujezdkyní po nárazu přerazili značku, žena na místě zemřela

3. září 2022 01:32
Aktualizováno

Tragédií skončila nehoda motorkáře, která se stala v pátek večer v Plzni. Čtyřicetiletý motorkář, který vezl spolujezdkyni, narazil v pravotočivé zatáčce do svodidel. Oba pak letěli několik metrů přes svodidla. Spolujezdkyně na místě zemřela. Řidiče převezli záchranáři v kritickém stavu do Fakultní nemocnice v Plzni.

Marcel vzal partnerčinu dceru na oběd, na motorce havaroval a zemřel. Přátelé tomu nevěří

14. srpna 2022 06:19

Rodinný výlet se změnil v tragédii. Šestačtyřicetiletý Marcel ze slovenské Senice vzal dceru své přítelkyně na motorce na oběd do třicet kilometrů vzdálené Myjavy. Na zpáteční cestě však vyjeli ze silnice a havarovali. Zatímco dívka vyvázla bez zranění, Marcel už takové štěstí neměl. Svým zraněním nakonec podlehl.

Zesnulý motorkář na Jablonecku pokoušel osud opakovaně. „Silnicí smrti“ se proháněl často

10. srpna 2022 21:35

Motorkář, který v úterý v podvečer nepřežil nehodu u Železného Brodu na Jablonecku, patřil několik let do party motocyklistů, kteří místním lidem dělají hlučnými výfuky svých upravených strojů ze života peklo. Zhruba pětikilometrový úsek s mnoha zatáčkami projíždějí sem a tam na plný plyn. Dvaatřicetiletý muž na nepřehlédnutelné zelené motorce sem jezdil velmi často, bydlel jen pár kilometrů odsud.