CNN Prima News ňadra

ňadra

Výpis příspěvků ke štítku „ňadra“

Nová prsa pro „skutečné patriotky“. Ruský chirurg představil neobvyklé implantáty

2. června 2022 20:51

Ruský plastický chirurg Evgenij Dobrejkin přišel se skutečně bizarním návrhem. Představil totiž exkluzivní řadu silikonových implantátů Rosgrud, které jsou určeny „pro skutečné patriotky“. Ačkoliv jde o běžné silikonové výplně, jejich povrchová úprava je neobvyklá. Jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – barvě kamufláže a ruské trikolory. Podle Dobrejkina si Rusky mohou vybrat možnost, která je „blíže k jejich srdci“.

Nádorů prsu přibylo, úmrtnost ale díky screeningu klesá. Avon chystá tradiční pochod

19. května 2022 13:30

Nových případů rakoviny prsu přibývá. Může za to včasný screening, díky němuž ale klesá počet žen, které nemoci každoročně podlehnou. V současné době je zhruba o třetinu víc odhalených nádorů než v době zavedení screeningu v roce 2002. Vyplývá to z dat o výskytu různých druhů rakoviny, která ve čtvrtek představil zakladatel screeningového programu Jan Daneš. Stalo se tak na tiskové konferenci k osvětové akci Avon pochod za zdravá prsa, který letos projde centrem Prahy 17. září.

Herečka Kuklová o zákeřné rakovině: Po vztahu s Pomejem jsem tušila, že nemoc přijde

20. září 2021 18:37

Míša Kuklová má za sebou těžké období, zhruba před rokem jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Dnes už má ale svoje vnady, které chorobě obětovala, zpět. Od samého začátku byla odhodlaná rakovinu porazit. Přiznává však, že tuto nemoc očekávala. Podle ní za to mohou stresy, které vznikly na základě prvního manželství s Jiřím Pomejem a které se hromadily ještě několik dalších let. Řekla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

14. června 2021 05:51

Ženy v době covidové podceňovaly rakovinu prsu, která patří mezi nejčastější onkologická onemocnění u žen. „Už nyní vidíme, že počet nádorů rakoviny prsu narůstá. Více nás ale znepokojuje, že se nyní stále častěji setkáváme s atypickými a mnohočetnými ložisky nádorů, které jsou odlišné od nálezů, které jsme vídali před covidem,“ říká lékařka Mirka Skovajsová, zakladatelka screeningu rakoviny prsu a sítě mamacenter po ČR.