CNN Prima News nákup

nákup

Výpis příspěvků ke štítku „nákup“

Čepro koupilo síť benzínových stanic RobinOil. Stát se stane třetím největším pumpařem

Státní podnik Čepro koupil od podnikatele Jiřího Zoubka konkurenční síť čerpacích stanic Robin Oil, od níž získal 75 benzinových pump. Zařadí je do své sítě EuroOil, která tak bude nově mít 285 stanic, což ji řadí na třetí místo v ČR. Cenu transakce společnost neuvedla, deník e15 s odkazem na dva na sobě nezávislé zdroje napsal, že dosáhla výše 4,5 miliardy korun. Transakci nedávno posvětil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Pražák může koupit Mafru od Babišových fondů, rozhodl úřad. Získat má i chemičku Synthesia

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil prodej mediální skupiny Mafra, firmy Londa provozující rozhlasové stanice a pardubické chemičky Synthesia ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) skupině Kaprain podnikatele Karla Pražáka. Rozhodnutí z 2. ledna si zatím právník Kaprainu nevyzvedl z datové schránky, po deseti dnech se bere jako doručené. Rozhodnutí zatím není pravomocné, běží lhůta 15 dní na podání rozkladu. ÚOHS o tom v pátek informoval v tiskové zprávě.

Vyhrajte se Showtimem a Kulturou pod hvězdami 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru!

Showtime společně s Kulturou pod hvězdami si připravil krásnou vánoční soutěž. Chcete zažít jedinečnou atmosféru divadelních, muzikálových, operních nebo třeba činoherních a stand up scén pod širým nebem? Pojďte a dotkněte se s námi hvězd jako jsou Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Simona Stašová, Petr Nárožný a mnoha dalších. Pro 3 z vás máme připravené 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru na kulturapodhvezdami.cz

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Odpovězte na naší soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Stát dostal povolení k nákupu benzinek Robin Oil. Antimonopolní úřad neshledal překážky

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil státní společnosti Čepro, která provozuje síť čerpacích stanic EuroOil, koupit konkurenční síť Robin Oil. Kombinovaný tržní podíl obou společností se podle zjištění úřadu bude pohybovat pod 15 procenty. ÚOHS o tom informoval v tiskové zprávě. Čepro provozuje 210 čerpacích stanic, Robin Oil se 75 stanicemi patří podnikateli Jiřímu Zoubkovi.

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem o poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Stačí nám správně odpovědět na soutěžní otázku a jste ve hře.