reklama
CNN Prima News nápis

nápis

Výpis příspěvků ke štítku „nápis“

Nápis „Velezrada“ se rozsvítil na Pražském hradě. Zeman je ruský agent, tvrdí autoři

Na Pražském hradě se během pondělní noci rozsvítil velký nápis „Velezrada“. Za vším stojí organizace Zastavme velezradu, podle které je prezident Miloš Zeman „agentem nepřátelské země“. Aktivisté zároveň vyzvali Parlament, aby českou hlavu státu zažaloval. Vadí jim prezidentovo chování ohledně kauzy Vrbětice či dostavby jaderné elektrárny Dukovany. Nápisem už se zabývá policie.

Do plotu sídla německé kancléřky Angely Merkelové zřejmě úmyslně narazilo auto

Do vjezdové brány k sídlu kancléřky Angely Merkelové v centru Berlína dnes dopoledne narazilo vozidlo. Podrobnosti o incidentu, který byl zřejmě úmyslný, odmítla policie na místě s ohledem na vyšetřování sdělit. Na Twitteru následně oznámila, že zjišťuje, zda 54letý řidič, který byl zadržen, najel do brány záměrně. O tom, že by někdo utrpěl zranění, neinformovala. Tomu, že čin mohl být úmyslný, nasvědčují nápisy na voze, které je možné interpretovat jako protiglobalistické.

Pár přemaloval obří nápis Black Lives Matter. Oběma aktérům teď hrozí vězení

Bělošský pár, který minulý víkend v Kalifornii přemaloval obří malbu s nápisem Black Lives Matter, čelí obvinění ze tří přestupků včetně porušení občanských práv, vandalismu a držení nástrojů ke spáchání vandalismu nebo graffiti, uvedla kancelář státního zástupce okresu Contra Costa. David Nelson a Nicole Andersonová si svůj čin natáčeli a na videu prohlašují, že z toho, co se děje, je jim špatně a že příběhy o policejní brutalitě jsou lež.

reklama