CNN Prima News nářadí

nářadí

Výpis příspěvků ke štítku „nářadí“

Měl ubít muže nářadím a poté ho zapálit v autě. Brněnský boxer dostal výjimečný trest 23 let

18. října 2022 14:23

Krajský soud v Brně za vraždu a další skutky v úterý uložil třicetiletému Alainu Banongovi výjimečný trest 23 let vězení. Loni v Brně ubil jiného muže nářadím, poté ho zapálil v autě. Rozsudek není pravomocný, žalobce i obhájce si ponechali lhůtu pro možnost odvolání.Muž se k části doznal, vypověděl ale, že byl pod vlivem drog. Část skutku si ani nepamatoval a dozvěděl se o něm ze spisu. Žalobce žádal výjimečný trest minimálně 25 let.

Pokus o vraždu na Jesenicku. Syn měl udeřit otce kovovým nářadím, slyšel v hlavě hlasy

15. dubna 2021 11:22

Kovovým nářadím se podle kriminalistů na Jesenicku pokusil zavraždit svého otce dvaatřicetiletý muž. Otec se před agresorem snažil zachránit útěkem, ale muž v útoku pokračoval. Nakonec mu přiběhl na pomoc soused, zraněný muž skončil v nemocnici. Jeho syn, který dosud nebyl stíhán, byl obviněn z pokusu o vraždu a soud jej poslal do vazby. Hrozí mu až 18 let vězení, sdělil ve čtvrtek krajský policejní mluvčí Libor Hejtman.

Digitalizace stavebnictví zažívá díky koronakrizi raketový růst

Téma: Komerční sdělení
14. listopadu 2020 12:11

Stavebnictví, tradičně off-line řemeslné odvětví, zažívá vlnu digitalizace. I to je jeden z dopadů koronakrize. Vývoj, který odhadovali na zhruba tři roky, tak museli tvůrci aplikace Vím o všem zvládnout za tři měsíce. Na další rozvoj produktu, který zjednodušuje práci stavebním firmám, navíc získal český startup investici v hodnotě 15,5 milionu korun od tuzemského venture capital fondu Nation 1.