CNN Prima News Neapol

Neapol

Výpis příspěvků ke štítku „Neapol“

Představení s ruskými a ukrajinskými baletkami vyvolalo rozruch. Nepřípustné, zní reakce

5. dubna 2022 00:37

Pondělní společné vystoupení ruských a ukrajinských baletek vyvolalo v Neapoli ostré rozepře. S představením nesouhlasil ukrajinský konzul v jihoitalském městě Maksym Kovalenko, podle kterého v období války není kulturní spolupráce s Rusy přípustná. Tento názor ale odmítlo vedení operního divadla San Carlo, které vyprodané představení uspořádalo, uvedla agentura AP.

Trafikant ukradl seniorce výherní los za 12 milionů. Chtěl prchnout na Kanárské ostrovy

8. září 2021 23:58

Užít si pořádně své dvanáctimilionové výhry nestihla sedmdesátiletá Italka z Neapole. Jen co přišla do trafiky, ve které si svou výhru chtěla potvrdit, pohotový majitel provozovny jí stírací los vytrhl z ruky a dal se na útěk. Policisté ho dopadli až na letišti v Římě, odkud chtěl trafikant pohotově odcestovat na Kanárské ostrovy.

Bud Spencer: Sportovec a herec, který si umělecké jméno zvolil podle oblíbeného piva

27. června 2021 06:18

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Pravá a levá ruka ďábla. To je jen krátký výčet filmů legendární filmové dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Před pěti lety druhý jmenovaný bohužel odešel do hereckého nebe. Věděli jste ale, že Bud Spencer byl také vynikající plavec a dokonce i vynálezce? Život toho „tlustého, vousatého a zamračeného“ překvapuje lecčím.

Mrtvola na toaletě, pacienti bez dohledu. Covid plní italské nemocnice, lékaři nestíhají

13. listopadu 2020 07:40

Na internetu koluje velmi znepokojivé video z Itálie. Záběry z nemocnice v Neapoli totiž ukazují až hororový stav jednoho z tamních oddělení. To je plné pacientů, o které se prý nemá kdo postarat. Ve videu je dokonce vidět i mrtvý člověk na toaletách. Ministr zahraničí Luigi di Maio oznámil, že se celý případ musí vyšetřit.

Maradona se zotavuje po úspěšné operaci. Před klinikou na něj čekají desítky fanoušků

4. listopadu 2020 04:37

Fotbalová hvězda Diego Maradona se zotavuje po úspěšné operaci, napsala agentura Reuters s odvoláním na zdroj blízký fotbalistovi. Maradona musel podstoupit zákrok kvůli krvácení do mozku. Před klinikou na předměstí Buenos Aires se shromáždila asi padesátka jeho fanoušků, kteří nadšeně přivítali zprávu o úspěšném průběhu zákroku.