reklama
CNN Prima News Neapol

Neapol

Výpis příspěvků ke štítku „Neapol“

Trafikant ukradl seniorce výherní los za 12 milionů. Chtěl prchnout na Kanárské ostrovy

8. září 2021 23:58

Užít si pořádně své dvanáctimilionové výhry nestihla sedmdesátiletá Italka z Neapole. Jen co přišla do trafiky, ve které si svou výhru chtěla potvrdit, pohotový majitel provozovny jí stírací los vytrhl z ruky a dal se na útěk. Policisté ho dopadli až na letišti v Římě, odkud chtěl trafikant pohotově odcestovat na Kanárské ostrovy.

Italové zadrželi obří zásilku drog v hodnotě miliardy eur. Prý pochází od islamistů

2. července 2020 13:47

Italská policie zabavila čtrnáctitunovou zásilku amfetaminu, který údajně vyrobili teroristé z Islámského státu (ISIS) v Sýrii. Drogy byly určeny pro distribuci po Evropě prostřednictvím několika zločineckých organizací. Podle vyšetřovatelů se jedná o největší zadrženou drogovou zásilku na světě co do množství i tržní hodnoty, informoval web CNN.

Český poutník zůstává uvězněn v Itálii

28. dubna 2020 17:10

Ivan Mitrus z Martinic v Krkonoších neměl žádné cestovatelské zkušenosti, přesto se rozhodl podniknout pěší túru dlouhou devět tisíc kilometrů z jihu Itálie do Norska na severu Evropy. Koronavirová pandemie a s tím související opatření ho dostihly po 1400 kilometrech ještě v italské Neapoli. Musel nastoupit do dvoutýdenní karantény a přírodu vyměnit za tělocvičnu a stan. Přesto chce svůj sen dokončit.

reklama