reklama

Někdo deaktivoval profil Karla Gotta. To může udělat jen dobytek, řekla Absolonová

Smutnou zprávu sdělila fanouškům zesnulého zpěváka Karla Gotta jeho manželka Ivana. Na Facebooku vzkázala, že v průběhu srpna byl zmrazen oficiální instagramový účet Zlatého Slavíka, který měl skoro dvě stě tisíc příznivců.

reklama

Někdo se údajně vydával za člena rodiny Karla Gotta a správcům sociální sítě napsal zprávu, že chce, aby byl po smrti zpěváka účet deaktivován. Ivana Gottová proto prosí fanoušky, aby sledovali nový profil, kde bude informovat o všech aktivitách a zajímavostech spojených se zpěvákovým odkazem.

K tématu

„Milí příznivci, v průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott. Dle zaslané zprávy z Instagramu se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě Instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován! Takový profil pak Instagram nazve jako ‚Zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby‘, což znamená, že se už správce tohoto profilu nikdy k účtu nedostane a zůstává navždy zmrazen,“ stojí v příspěvku Gottové.

Vdova chtěla i po manželově smrti jeho sociální sítě zachovat, aby mohla jeho fanoušky i kolegy z branže informovat o událostech na Mistrovu počest. „Nechápu pohnutky dotyčného. Taková je doba,“ dodala a oznámila, že založila na Instagramu účet nový. Nyní se budou všechny aktuální informace objevovat na profilu pod názvem karelgottagency.

Původní profil s téměř dvěma sty tisíci sledujících byl plný krásných vzpomínek rodiny Gottových, ale i jejich přátel. Teď je nadobro zmrazený v podobě, jakou měl. S podporou českých celebrit ale už i nově založený profil sbírá fanoušky, kteří si vzpomínku na mistra zaslouží. Účet propagovali třeba moderátoři Libor Bouček a Leoš Mareš nebo zpěvačky Lucie Bílá, Helena Vondráčková nebo Monika Absolonová. Profil už tak má téměř 30 tisíc sledujících.

„Zajímalo by mě, koho tohle baví. Zablokovat profil zesnulé legendě může jen dobytek,“ napsala bez ostychu Monika Absolonová. „Všechny odkazy mého tatínka najdete na novém instagramovém profilu,“ sdílela informaci také Mistrova milovaná dcera Charlotte.


    

K tématu

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Flegr: Vydržme lockdown tři týdny, jinak je vše zbytečné a lékaři se zblázní

Flegr: Vydržme lockdown tři týdny, jinak je vše zbytečné a lékaři se zblázní

Česko musí ještě tři týdny zůstat ve tvrdém lockdownu, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS evoluční biolog Jaroslav Flegr s tím, že je třeba se dostat maximálně na 2000 nakažených denně. V březnu podle něj přijde čtvrtá vlna koronaviru a pokud nebudou dostatečně prázdné nemocnice, lékaři se se z toho zblázní. Zdůraznil také, že za úbytek nakažených může vysoký počet zemřelých.

V EU by se mohlo očkovat i vakcínami z Ruska a Číny. Stav nouze nejspíš KSČM podpoří
Česká módní značka Pietro Filipi propustí všechny zaměstnance. Nemá na výplaty
Šíření covidu zrychluje, Česko pokořilo další hranici. Vzrostlo i skóre PES
Pence upřednostní inauguraci Bidena. Ani další republikáni se s Trumpem nerozloučí
Přepište dějiny. Půjčky na bydlení opět zlevnily a Češi vytvořili hypoteční rekord
Vydělávají desítky miliard dolarů. Kam plynou zisky největších farmaceutických firem
reklama
reklama
Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

360°

Domácí zpravodajství

Průzkum: Naočkovat už by se nechala téměř polovina Čechů. Větší zájem mají muži
Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně
Distribuce vakcín je nespravedlivá, tvrdí kraje. Praha a Brno mají přes polovinu
Další články
reklama
reklama