reklama

Někdo deaktivoval profil Karla Gotta. To může udělat jen dobytek, řekla Absolonová

Smutnou zprávu sdělila fanouškům zesnulého zpěváka Karla Gotta jeho manželka Ivana. Na Facebooku vzkázala, že v průběhu srpna byl zmrazen oficiální instagramový účet Zlatého Slavíka, který měl skoro dvě stě tisíc příznivců.

reklama

Někdo se údajně vydával za člena rodiny Karla Gotta a správcům sociální sítě napsal zprávu, že chce, aby byl po smrti zpěváka účet deaktivován. Ivana Gottová proto prosí fanoušky, aby sledovali nový profil, kde bude informovat o všech aktivitách a zajímavostech spojených se zpěvákovým odkazem.

K tématu

„Milí příznivci, v průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott. Dle zaslané zprávy z Instagramu se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě Instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován! Takový profil pak Instagram nazve jako ‚Zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby‘, což znamená, že se už správce tohoto profilu nikdy k účtu nedostane a zůstává navždy zmrazen,“ stojí v příspěvku Gottové.

Vdova chtěla i po manželově smrti jeho sociální sítě zachovat, aby mohla jeho fanoušky i kolegy z branže informovat o událostech na Mistrovu počest. „Nechápu pohnutky dotyčného. Taková je doba,“ dodala a oznámila, že založila na Instagramu účet nový. Nyní se budou všechny aktuální informace objevovat na profilu pod názvem karelgottagency.

Původní profil s téměř dvěma sty tisíci sledujících byl plný krásných vzpomínek rodiny Gottových, ale i jejich přátel. Teď je nadobro zmrazený v podobě, jakou měl. S podporou českých celebrit ale už i nově založený profil sbírá fanoušky, kteří si vzpomínku na mistra zaslouží. Účet propagovali třeba moderátoři Libor Bouček a Leoš Mareš nebo zpěvačky Lucie Bílá, Helena Vondráčková nebo Monika Absolonová. Profil už tak má téměř 30 tisíc sledujících.

„Zajímalo by mě, koho tohle baví. Zablokovat profil zesnulé legendě může jen dobytek,“ napsala bez ostychu Monika Absolonová. „Všechny odkazy mého tatínka najdete na novém instagramovém profilu,“ sdílela informaci také Mistrova milovaná dcera Charlotte.


    

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“

Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“

Nemůžeme spoléhat na politiky, protože se řídí jinou logikou, než co nejlépe pečovat o své občany. Ekonom a bývalý poradce prezidenta Václava Havla Tomáš Sedláček se na Facebooku opřel do vlády a jejího řešení koronavirové situace v Česku. Mimo jiné naši zemi srovnal se sousedním Slovenskem, které se podle něj dokázalo z předešlých ekonomických nebo politických krizí vymanit a v současnosti je na tom v mnoha ohledech lépe než Česko. To prý poprvé za 30 let poznává, jaké to je „rýt tak trošku držkou v zemi“.

Zdraví

Děti mohou z kojeneckých lahví polykat miliony mikroplastů denně, upozorňují vědci

Děti mohou z kojeneckých lahví polykat miliony mikroplastů denně, upozorňují vědci

Miminka krmená z plastových lahví mohou denně spolykat miliony částeček mikroplastů, uvádí nová studie, kterou citoval zpravodajský server The Guardian. Mnoho z těchto částeček se z těla vyloučí na závěr trávicího procesu, soudí vědci. Ve výzkumu hodlají pokračovat, aby zjistili, kolik z takto přijatých mikroplastů se může dostat do krevního oběhu a dalších částí těla.

reklama
Byl to Putinův povel, aby mě otrávili. Roky mě šikanuje, říká Alexej Navalnyj
Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
reklama
reklama
Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Domácí

Domácí zpravodajství

Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
Další články
reklama
reklama