reklama
CNN Prima News neštěstí

neštěstí

Výpis příspěvků ke štítku „neštěstí“

Raftařský guru po neštěstí na Sázavě: Opravdového vodáka na řece nepotkáte, spíš turisty

Stanislav Hájek jezdí na vodu přes 50 let. Bývalý závodník a předseda rady raftingu v rozhovoru pro redakci CNN Prima NEWS s dojetím vzpomíná na časy, kdy si vodáci své lodě sami stavěli. Kdy s pádlem v ruce něco uměli. Nedávná tragédie na sázavském jezu jej utvrdila v tom, že lidé, kteří se teď po českých řekách plaví, toho o vodě často moc nevědí.

Záchranáři v troskách domu na Floridě našli jedenácté tělo, 150 lidí se stále pohřešuje

Počet obětí po zřícení části bytového komplexu na Floridě vzrostl na 11 poté, co záchranáři z trosek vytáhli další tělo. Pohřešováno je nadále 150 lidí. Podle agentury Reuters o tom dnes informovala šéfka okresu Miami-Dade Daniella Levineová Cavaová. Příčina zhroucení několika desítek bytových jednotek v městečku Surfside poblíž Miami zůstává nejasná.

V Mexiku se zřítila nadzemní část metra. Nejméně 24 mrtvých a desítky zraněných

Aktualizováno

V hlavním městě Mexika se v pondělí v noci pod tíhou soupravy metra zřítil most vedoucí pět metrů nad rušnou silnicí. Vagony metra se společně s nosníky propadly a uvěznily desítky lidí. Záchranné složky potvrdily 24 mrtvých a 50 zraněných, sedm z nich je v kritickém stavu. Mezi oběťmi jsou i děti. K neštěstí došlo v jihozápadní části města na lince metra 12, která se dlouhodobě potýkala s vážnými konstrukčními vadami.

reklama