CNN Prima News neštěstí

neštěstí

Výpis příspěvků ke štítku „neštěstí“

Tragická smrt bratrů během cesty od zubaře. Hrozná ztráta, poslali přátelé dojemný vzkaz

21. listopadu 2022 12:19

Rodina ze slovenské obce Pozba se doteď vzpamatovává z tragédie, která se stala v pátek 18. listopadu. Při dopravní nehodě totiž zahynuli dva bratři Lajos a Mihály. Sourozenci se zrovna vraceli od zubaře, když z dosud nezjištěných příčin narazili do stromu. Na zesnulé teď vzpomínají jejich přátelé a blízcí. Mluví o nich jako o skromných a pokorných bratrech, kteří vždy lidem ochotně pomáhali. Doteď nechápou, co mohlo nehodu zapříčinit.

Visutý most zrekonstruovali. Týden po otevření se zřítil, o život přišly desítky lidí

30. října 2022 16:52
Aktualizováno

V indickém státě Gudžarát zahynulo nejméně 81 lidí, zřítil se tam visutý most. Desítky dalších osob se zranily, někteří jsou v kritickém stavu, uvedla agentura Reuters s odvoláním na vládní představitele. Podle místní televizní stanice Zee News se v době neštěstí nacházelo na mostě více než 400 lidí. Většina jich spadla do řeky.

Lokomotiva na boku a zranění lidé. Ve hře je chyba strojvedoucího, vlaky Praha-Kolín nejezdí

10. října 2022 18:07

Mezi Poříčany a Nymburkem v pondělí večer vykolejila lokomotiva a dvě cisterny nákladního vlaku. Provoz na koridoru mezi Prahou a Kolínem bude zastavený zřejmě až do úterý. Vlak projel návěstidlo, řekl mluvčí Správy železnic Dušan Gavenda. Dva lidé se lehce zranili, dodal mluvčí středočeské záchranné služby Marek Hylebrant. Škoda je podle prvních odhadů čtyři miliony korun, z toho 1,5 milionu na trati a 2,5 milionu na vlaku, konstatoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Lidé umírali v náručích hráčů. Tragédie, kterou nelze pochopit, říká FIFA k fotbalové zkáze

4. října 2022 11:00
Aktualizováno

Katastrofy na ostrově Jáva má většinou na svědomí příroda. O posledním víkendu však za desítky mrtvých nemohlo zemětřesení. Absolutní chaos po fotbalovém zápase mezi Aremou Malang a Persebayou Surabaya způsobený necitlivým zákrokem policie znamenal 133 lidských obětí, z toho 37 dětí. Trenér domácího klubu uvedl, že někteří fanoušci umírali v náručí jeho hráčů.