reklama
CNN Prima News neštěstí

neštěstí

Výpis příspěvků ke štítku „neštěstí“

Exploze v masážním saloně ve Zlíně: Střepy z oken padaly mezi kolemjdoucí

9. listopadu 2021 13:54
Aktualizováno

V provozovně masérských služeb v budově na náměstí Míru ve Zlíně došlo v úterý po poledni k explozi. Dva zasahující policisté se nadýchali kouře, evakuovat bylo nutné deset lidí. Způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 2,5 milionu korun. Příčinou exploze byla závada na olejovém radiátoru, uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Tělo fungovalo, ale mozek ne. Honzík spadl na odrážedle do jezera, rodiče prosí o pomoc

16. září 2021 07:08

Život tříletého Honzíka se změnil během okamžiku. Chlapec vjel na odrážedle do jezírka a zůstal pod vodní hladinou. I když se ho lékařům podařilo přivést zpět k životu, nedávali mu žádnou naději. Chlapec ale nepřestal bojovat. Nyní ho čekají dva roky nákladných lékařských procedur, aby se mohl plně uzdravit. Jeho rodiče už své finanční možnosti vyčerpali, proto založili na pomoc sbírku. Na léčbu syna totiž potřebují 5 milionů korun.

V Tatrách zahynul horolezec. Zemřel po pádu, když se ve 200 metrech odjistil

8. srpna 2021 19:29

Na slovenské straně Vysokých Tater zahynul 37letý polský horolezec, který se zřítil ze štítu Žabí kôň (Žabí kůň), považovaného za jeden z nejhůře dostupných tatranských štítů. S odvoláním na slovenskou horskou službu to v neděli oznámila polská tisková agentura PAP. Podle slovenské televize JOJ byla příčinou smrti fatální chyba, kterou horolezec udělal při slaňování, když se ve více než 200metrové výšce odjistil.

reklama