CNN Prima News nevěra

nevěra

Výpis příspěvků ke štítku „nevěra“

Tloukl jí hlavou o beton, tvrdí žalobce. Zadržený z Lanškrouna popsal příběh nešťastné lásky

Senát pardubické pobočky krajského soudu začal v pondělí projednávat případ pokusu o vraždu. Toho se měl kvůli zhrzené lásce dopustit dvaačtyřicetiletý muž na své expřítelkyni. Podle spisu násilím vnikl do jejího domu, kde ji brutálně napadl. Žena podle dosavadních informací útok přežila mimo jiné také díky telefonu, který v tu chvíli náhle začal zvonit. Obviněný, jenž si podle své výpovědi nic z inkriminovaného momentu nepamatuje, může v případě prokázání viny strávit za mřížemi až 18 let.

Své oběti Šťovíček svedl v restauraci, po sexu je hned zavraždil. S doživotím se smířil

Sériový vrah, který se smířil s tím nejpřísnějším trestem. Tak u královéhradeckého krajského soudu vzpomínají na Karla Šťovíčka. Během dvou týdnů postupně zavraždil dvě ženy, které náhodně potkal v Českém ráji. I přesto, že měl později šanci na mírnější trest, vybral si dobrovolně doživotní pobyt ve vězení. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Kolečkův milostný trojúhelník: 10 dní před svatbou vrkal s Nesvačilovou, teď je u Vignerové

Z milostného trojúhelníku Petra Kolečka, Anety Vignerové a Denisy Nesvačilové jde hlava kolem. Ještě začátkem března vrkal známý scenárista na Českých Lvech s herečkou Nesvačilovou. Rozdávali společně rozhovory, usmívali se a nemohli spustit oči jeden z druhého. Nyní se ale zdá být opět všechno jinak. Kolečko si totiž měl tajně vzít svou bývalou partnerku – modelku Vignerovou. Že sňatek skutečně proběhl, naznačují i snubní prsteny, které teď dvojice hrdě nosí.

Hájkova exmanželka opět promluvila a popřela nové spekulace: Nevěrná jsem mu nebyla, říká

V posledních měsících se o zesnulém Antonínu Hájkovi v médiích šíří rozličné spekulace. Hovořilo se například o jeho špatné životosprávě a také nevěře, která zřejmě vedla k rozpadu jeho manželství s Veronikou Pánkovou. Nyní se redakci bulvárního deníku Expres ozval zdroj, který poukázal na nový vztah Pánkové, který měl údajně začít brzy po zahájení rozvodu. Exmanželka bývalého skokana na lyžích ovšem popřela, že by byla svému manželovi po čas vztahu nevěrná.