reklama
CNN Prima News nevěra

nevěra

Výpis příspěvků ke štítku „nevěra“

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.

Syn vyzradil nevěru, matka mu nalila do hrdla benzin. Schválně, jak budeš hořet, křičela

Jednatřicetiletá pokladní Anastasia Baulinová z Ruska se rozzuřila, že ji její osmiletý syn „zradil“. Ten měl říci svému nevlastnímu otci, že matku navštěvuje údajný milenec. Žena tak vytáhla dítě na dvůr v ruském Železnogorsku, kde rodina žila, polila ho benzinem, který mu nalila i do krku, a zapálila ho. Poté, co chlapec utrpěl popáleniny na 45 procentech těla, v nemocnici na následky zranění zemřel. Matka byla zadržena a bylo zahájeno vyšetřování.

reklama