reklama
CNN Prima News nevěra

nevěra

Výpis příspěvků ke štítku „nevěra“

Kurýra si spletl s milencem své ženy. Po zahradě v Praze ho naháněl s mačetou

5. srpna 2021 15:38

Majitel domu na Zbraslavi si pracovníka kurýrní služby, který mu dovezl novou pračku, spletl s milencem své ženy. A aniž by si počkal na jakékoliv vysvětlení, chopil se mačety a vystartoval po něm s křikem, že ho zabije. Kurýrovi se naštěstí podařilo utéct a přivolat policii. Hlídka, která na místo dorazila během několika minut, nepříčetnému muži naměřila více než tři promile alkoholu.

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

27. července 2021 22:41

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

19. července 2021 12:46

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.

Syn vyzradil nevěru, matka mu nalila do hrdla benzin. Schválně, jak budeš hořet, křičela

19. března 2021 03:46

Jednatřicetiletá pokladní Anastasia Baulinová z Ruska se rozzuřila, že ji její osmiletý syn „zradil“. Ten měl říci svému nevlastnímu otci, že matku navštěvuje údajný milenec. Žena tak vytáhla dítě na dvůr v ruském Železnogorsku, kde rodina žila, polila ho benzinem, který mu nalila i do krku, a zapálila ho. Poté, co chlapec utrpěl popáleniny na 45 procentech těla, v nemocnici na následky zranění zemřel. Matka byla zadržena a bylo zahájeno vyšetřování.

Američanka přistihla partnera v posteli s jinou. Pomstila se na zdi jeho domu

4. února 2021 12:13

Američanka se chtěla pomstít svému expříteli za nevěru, a tak mu na zeď uvnitř domu vytloukla kladivem obrovská písmena FU (Jdi do p*dele). Svou několikahodinovou práci natáčela na telefon a zrychlené video později sdílela na TikToku, kde se ihned stalo virálním. Někteří uživatelé ale poukázali na to, že by mohla za svůj žert skončit v cele.

reklama