CNN Prima News New Orleans

New Orleans

Výpis příspěvků ke štítku „New Orleans“

Peklo v americké Louisianě: Supermlha oslepila řidiče, 158 aut bouralo, sedm lidí zemřelo

Až sedm mrtvých a desítky zraněných si v pondělí vyžádala hromadná dopravní nehoda poblíž amerického města New Orleans. Důvodem rozsáhlé havárie byla takzvaná supermlha, která vznikla fúzí husté ranní mlhy s kouřem z nedalekých požárů bažin. Na dálnici 55 se tak před záchranáři objevil děsivý obraz řady ohořelých vraků. O nehodě informuje agentura AP.

Zloděj se přepočítal. Muž ho stylem hrdiny z akčního filmu vypakoval z auta a zahnal na útěk

Neobvyklý případ se odehrál v americkém New Orleans. Muž nechal nastartované své auto a šel předat dárek sousedovi. Situace se okamžitě pokusil využít zloděj, který do nastartovaného auta naskočil. Jenže narazil. Muž ho zpozoroval a začal okamžitě jednat. Po dramatickém souboji jak z akčního filmu nakonec své auto zachránil a zahnal zloděje na úprk. Celou scénu zachytila kamera.

Baldwin ignoroval zásadní pravidlo, má jasno bezpečnostní expert. Vypadá to pro něj špatně

Herec Alec Baldwin, který při natáčení filmu Rust nešťastnou náhodou zabil hlavní kameramanku, by nikdy neměl mířit na jiného člověka, i kdyby se domníval, že je to bezpečné. Řekli to hollywoodští odborníci na bezpečnost deníku The New York Post. Podle právních expertů bude Baldwin nyní pravděpodobně čelit řadě právních problémů, včetně možného obvinění z trestného činu.