CNN Prima News Nikola Zdráhalová

Nikola Zdráhalová

Výpis příspěvků ke štítku „Nikola Zdráhalová“

ZOH: Zdráhalová kvůli zranění skončila předčasně, nejlepším českým běžkařem Knop

Olympiáda má za sebou svůj předposlední den. Od půl třetí ráno šel do akce český čtyřbob, který skončil na 22. místě. Ve tři hodiny měli zabojovat ve sjezdovém lyžování Jan Zabystřan, Kryštof Krýzl, Tereza Nová a Elese Sommerová. Kvůli počasí byl však závod přeložen na závěrečný den her. Reprezentanti v běhu Adam Fellner a Petr Knop vyrazili kvůli počasí pouze na 30kilometrovou trať, závod byl o hodinu odložen. Lépe si vedl Knop. Naopak Michal Novák se maratonu ze zdravotních důvodů neúčastnil. Do závodu s hromadným startem pak nenastoupila rychlobruslařka Nikola Zdráhalová, zranila se při tréninku. Slovenští hokejisté získali historický bronz.

ZOH: Ledecká v kombinaci sahala po medaili, Sáblíková odmítla divokou kartu

Aktualizováno

Ester Ledecké při derniéře na pekingské olympiádě v alpské kombinaci jen těsně unikla medaile. Do volného programu krasobruslařek nastoupila Eliška Březinová. I když dvakrát upadla, připsala si osobní maximum a nakonec skončila dvacátá. Rychlobruslařka Martina Sáblíková měla možnost naskočit do závodu s hromadným startem, ale divokou kartu od pořadatelů odmítla.

ZOH: Biatlonisté doplatili na špatnou střelbu. Hokejisté znají soupeře pro osmifinále

Nedělní program olympijských her v Pekingu ovládl biatlon, do akce šlo hned osm českých reprezentantů. Ženy jely stíhací závod na deset kilometrů, na muže čekala stíhačka na dvanáct a půl kilometru. Ani jednomu českému závodníkovi se však nepodařilo postavit se na stupně vítězů. V obřím slalomu se představili Kryštof Krýzl, který obsadil 19. místo a Jan Zabystřan, který závod nedokončil. Od 14:00 byl na programu závod rychlobruslařek na 500 metrů, který jela Nikola Zdráhalová. Umístila se na 25. místě.