CNN Prima News notebook

notebook

Výpis příspěvků ke štítku „notebook“

Nový šéf českého Huawei: Chceme vytvořit „superzařízení“. Konektivita je budoucnost

13. července 2022 15:05

Dříve působil jako obchodní zástupce v afrických zemích, nyní se stal klíčovou osobou v české pobočce Huawei. Nový šéf spotřebitelské divize Jonny Wen se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS rozpovídal o obchodních plánech technologické společnosti, čerstvě odhalených novinkách v Istanbulu i vlastnostech českých zákazníků. Rovněž nastínil vizi „superzařízení“, za kterou se Huawei žene.

Obrazem: Mobil s ohebným displejem i „papírový“ tablet. Podívejte se na novinky od Huawei

24. června 2022 09:44

Prémiový ohebný mobil, výkonný notebook s dotykovou obrazovkou či sluchátka s aktivním potlačením hluku. Technologická společnost Huawei se na tiskové konferenci v Istanbulu pochlubila svými finančními výsledky za minulý rok i novou generací produktů, které zamíří na evropský trh. Nechybí mezi nimi zástupci z kategorie tabletů, bezdrátových „špuntů“ či notebooků, největší ohlasy ale mezi novináři sklidila mobilní sekce.

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

24. ledna 2022 09:40

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na Vítkovické střední průmyslové škole v Ostravě-Hrabůvce. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

Zajímavé novinky z CES 2022: Plyšák cucající prst i náplast brzdící předčasnou ejakulaci

22. ledna 2022 16:17

Plyšový pes cucající prst, autonomní traktor, skener psích čumáků či náplast brzdící předčasnou ejakulaci. To vše přinesl letošní ročník největšího světového veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas. Třebaže už druhým rokem po sobě zasáhla do průběhu každoroční technologické události pandemie koronaviru, ani letos nebyla nouze o užitečné i lehce bizarní vynálezy. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější novinky.

Zlom v případu zavražděné influencerky: Snoubence našli mrtvého. Zanechal vzkaz?

22. října 2021 14:32

Velký zlom ve vyšetřování zavražděné americké influencerky a blogerky Gabby Petitové nastal ve středu. Vyšetřovatelé po více než měsíci našli v přírodní rezervaci Carlton lidské ostatky. Okamžitě měli podezření, že se jedná o snoubence mladé blogerky Briana Laundrieho. To potvrdily zubní záznamy. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda muž spáchal sebevraždu a jestli ve svých osobních věcech nezanechal vzkaz na rozloučenou či přiznání. Dosud ho policie měla za podezřelého.

Záběry nahého syna Joea Bidena: Ruští dealeři mi ukradli notebook, říká prostitutce

12. srpna 2021 20:56

Syn amerického prezidenta Joea Bidena Hunter čelí dalšímu skandálu. Na internetu se objevily záběry, na kterých je nahý v hotelovém pokoji s prostitutkou. Té zrovna vypráví historku o tom, jak mu ruští dealeři ukradli jeho notebook, když se málem předávkoval drogami. V paměti přenosného počítače by měly být záběry, na kterých Hunter souloží.