Nové páry českého showbyznysu. Kdo kromě Rolins a Nedvěda našel v roce 2021 lásku?

Během roku 2021 se zrodily i nové páry českého showbyznysu. Není jich zrovna málo a některá spojení by nás ani ve snu nenapadla. Nebo někoho z vás nepřekvapila třeba láska zpěvačky Dary Rolins a fotbalisty Pavla Nedvěda?

O překvapení konce letošního roku se postarala Dara Rolins a světově uznávaná fotbalová hvězda Pavel Nedvěd. Zpěvačka se od doby, co se jí rozpadl vztah s raperem Rytmusem, ve společnosti se žádným mužem neobjevovala. Už delší dobu se ale mluvilo o tom, že v Itálii našla lásku, což později potvrdila a doložila společnými fotografiemi s Nedvědem.

Několik měsíců se také mluvilo o nové známosti Vojty Kotka. Ledy mlčení prolomil herec až na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam na promítání filmu Atlas ptáků dorazil s novou partnerkou.

Zamilovaná Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková našla po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem otevřenou náruč u bývalého moderátora Primy Petra Vojnara. Několikrát už společně vyrazili i do společnosti.

Lásku letos v reálném životě našla i Sylva ze Slunečné, tedy herečka Barbora Jánová. Léto už prožila po boku o dva roky mladšího herce Ladislava Ondřeje.

A ve čtyřiapadesáti letech se letos zamilovala také herečka Nela Boudová. Ta září vedle moderátora Jana Tuny.

Tagy: