Zpěvačka Gunčíková údajně randí s Tomem Cruisem. Máme její exkluzivní zpověď

Rozhovor s Gabrielou Gunčíkovou

Gabriela Gunčíková prorazila v Americe a prý dokonce randí s hollywoodskou hvězdou Tomem Cruisem. Co o údajném vztahu krásná zpěvačka prozradila?

Gabriela vzešla z talentové soutěže, v roce 2011 se stala objevem roku a dokonce se dostala i do finále Eurovize, kde získala velké množství fanoušků. Proto chtěla do světa. „Našla jsem videa vokálního kouče, se kterým dneska spolupracuji a jsme nejlepší kamarádi. Napsala jsem e-mail a on byl jediný z padesáti, který se mi ozval a řekl, že jsem dobrá,“ popsala Gunčíková.

Spolupráce s vokalistickým trenérem Kenem Tamplinem trvá dodnes, ale možná díky tomu si ji našla Trans-Siberian Orchestra. „Je to super a hlavně to publikum. Asi nejhezčí byl první koncert. Bylo to úžasné a měla jsem slzy na krajíčku,“ vzpomínala zpěvačka.

Chodí s Cruisem?

V posledních letech se spekuluje, že Gábina randí s hollywoodskou hvězdou Tomem Cruisem. Dokonce se objevily fotky z jedné akce, kde jsou spolu. „Nechodím s ním, škoda. Mluvila jsem s ním tak 10 minut. Bavili jsme se o Praze, protože tu točil Mission: Impossible. Je to velice příjemný člověk a strašně fajn chlap. Řekl mi, že mám super talent, to mi zalichotilo,“ prozradila zpěvačka.

Gábina má teď před sebou vysněnou spolupráci a také nahrávání nové autorské desky, která jí pomůže dostat se na světový trh.

Tagy:
Amerika fotka rande vztah Tom Cruise kariéra zpěvačka Praha Eurovize Showtime Gabriela Gunčíková Trans-Siberian Orchestra Eurovision Song Contest