reklama
CNN Prima News Nový rok

Nový rok

Výpis příspěvků ke štítku „Nový rok“

Vánoce na Primě: Pohádka s Gottem, televizní premiéry i filmové evergreeny

11. listopadu 2021 20:18

Kdo si umí představit vánoční svátky bez pohádek a filmových hitů? Televize Prima proto přichází i letos s bohatou nadílkou, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět samozřejmě nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které na obrazovkách ještě neběžely. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale i další stanice jako Prima MAX nebo CNN Prima NEWS. Nabídka bude opravdu pestrá.

Českým Vietnamcům začal nový rok, ale neslaví. Nechtějí skončit s covidem v nemocnici

12. února 2021 07:02

Asijský rok buvola začal pro české Vietnamce ve čtvrtek 11. února v šest hodin večer, letos však novoroční svátky skoro neslaví. „V době koronaviru to ani nejde. Nechceme dopadnout jako Češi po Vánocích a zaplnit nemocnice,“ vysvětluje majitelka restaurace Saigon na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě. Ve Vietnamu přitom nemoci COVID-19 zatím podlehlo jen 35 lidí, což je přičítáno přísnému dodržování epidemiologických opatření. A podobně zodpovědní jsou i Vietnamci žijící v Česku.

Tragédie na Slovensku: Mladík zemřel po silvestrovské párty, našli ho vedle koloběžky

4. ledna 2021 05:13

Mladíka ze slovenského Prešova našli na Nový rok bezvládně ležet na ulici. 23letý David zemřel zřejmě na podchlazení, původně se spekulovalo o tom, že upadl při jízdě na koloběžce a ublížil si. Přátelé teď litují, že nechali Davida ze silvestrovského večírku odejít samotného, a na jeho pohřeb založili sbírku. O nešťastné události informovala televize Markíza.

Ani ohňostroj, ani videomapping. Pražany na Nový rok tentokrát nic nečeká

31. prosince 2020 05:41

Dlouhá léta si obyvatelé Prahy mohli užívat pohled na tradiční novoroční ohňostroj pořádaný magistrátem. Loni však nastala změna, když primátor Zdeněk Hřib oznámil nahrazení pyrotechniky videomappingem neboli světelnou show. Letos se však Pražané nedočkají ani jednoho. Důvodem jsou podle primátora jak obavy ze šíření koronaviru, tak i finanční důvody.

reklama