CNN Prima News obchod

obchod

Výpis příspěvků ke štítku „obchod“

Výborný kritizuje antimonopolní úřad kvůli neefektivitě. Nebezpečné diktování, řekl Prouza

Ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) dál kritizuje antimonopolní úřad. Podle něj pracuje pomalu a není efektivní. Řekl to v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Také ujistil, že nehrozí další prudké zdražování potravin. Dubnové zrychlení inflace je podle něj drobný výkyv, ze kterého nelze nic usuzovat. Ekonomka Jana Matesová ve vysílání CNN Prima NEWS konstatovala, že nejlepší obranou proti vysokému zdražování je zboží nekupovat.

Krejčí při oslavách titulu podepsal dres „Jude Slavie“. Stalo se to ve spěchu, reagoval klub

Značnou kontroverzi vyvolala na sociálních sítích fotografie kapitána fotbalové Sparty Ladislava Krejčího. Po sobotní obhajobě ligového titulu na stadionu v Mladé Boleslavi se zastavil u skupinky slavících fanoušků. Na snímku je zachycen, jak podepisuje dres s nápisem „Jude Slavie“ a číslem 88. Podle fotbalového klubu došlo k události v hektické situaci, která následovala po zisku titulu. Mluvčí Sparty Ondřej Kasík pro CNN Prima NEWS uvedl, že s hráčem budou o události hovořit.

Myší moč a trus se našly v potravinách českého řetězce. Prodejna musela dočasně zavřít

K uzavření mostecké prodejny Penny Market došlo poté, co státní inspekce našla myší moč a trus mezi skladovanými potravinami. Exkrementy byly zaznamenány také na prodejní ploše. Státní zemědělská a potravinářská inspekce o tom informovala na svém webu pro veřejnost Potraviny na pranýři a na facebookovém účtu s tím, že pobočka je již znovu v provozu.

Blíží se příměří v Gaze? Hamás vyšle delegaci, Turecko mezitím zastavilo obchod s Izraelem

Palestinské hnutí Hamás ve čtvrtek v reakci na poslední návrh dohody o příměří s Izraelem uvedlo, že co nejdříve vyšle do egyptské Káhiry delegaci, která bude pokračovat v jednáních. Vůdce politického křídla Hamásu Ismáíl Haníja řekl, že uskupení návrh studuje v „pozitivním duchu“, přestože podle dřívějších prohlášení se na něj dívalo spíše „negativně“. V prohlášení podle agentury AP nebylo uvedeno, kdy delegace odcestuje. Turecko kromě toho ve čtvrtek zcela zastavilo obchod s Izraelem. Agentuře Bloomberg to řekli dva nejmenovaní turečtí představitelé.

Otevírací doba PŘEHLEDNĚ: Kde si nakoupíte na prvního máje či Den vítězství?

V květnu si lidé užijí hned dva státní svátky, s čímž se pojí i otázka, kdy je vhodná doba si nakoupit. Zatímco na Svátek práce zůstanou všechny obchody až na možné výjimky otevřené, o týden později 8. května na Den vítězství připomínající konec druhé světové války v Evropě budou mnohé obchody ze zákona zavřeny. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled prodejní doby.