CNN Prima News oběšení

oběšení

Výpis příspěvků ke štítku „oběšení“

Stejné sexuální zločiny, stejný osud. Epsteinova kolegu našli oběšeného ve vězení

19. února 2022 19:55

Někdejší spolupracovník Jeffreyho Epsteina, modelingový agent Jean-Luc Brunel, zřejmě spáchal sebevraždu ve francouzském vězení. Dozorci ho podle agentury AFP v pátek večer našli oběšeného. Šestasedmdesátiletý muž čelil stejně jako v minulosti Epstein obžalobě ze znásilnění a dalších sexuálních zločinů. Brunelovy oběti se zlobí, podle nich se tak kvůli smrti predátora nedočkají spravedlnosti.

Detaily podezřelé smrti slovenského generálmajora: Svázané ruce i muž blízký Kočnerovi

26. ledna 2022 17:50

Smrt Petera Bučky, bývalého šéfa slovenského vojenského zpravodajství, začala vyšetřovat Národní kriminální agentura (NAKA) jako úkladnou vraždu. Slovenskými médii totiž prolétla informace, že měl svázané ruce. Tamější ministr obrany navíc naznačil, že by za případem mohl stát muž blízký Marianu Kočnerovi a straně SMER. Co přesně se stalo? A kdo Peter Bučka vlastně byl?

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

6. prosince 2021 14:39

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

Záchrana sebevraha na poslední chvíli: Muž odkopl stoličku, policista přeřízl provaz

23. března 2021 23:18

Děčínský policista zachránil 61letého muže, který chtěl spáchat sebevraždu. Rodina ho postrádala od minulého úterý, nezvedal telefon a už dříve mluvil o tom, že si vezme život. Policista Petr Juřička ho objevil na statku v Děčíně-Podmoklech – muž stál na stoličce s provazem kolem krku a právě v tu chvíli ji odkopl. Juřička ho dokázal zachránit.