reklama
CNN Prima News oběti

oběti

Výpis příspěvků ke štítku „oběti“

Záběry, ze kterých mrazí: Takhle probíhal zásah hasičů u vlakového neštěstí na Domažlicku

Českem otřásla železniční nehoda u obce Milavče, která se stala ve středu ráno. Nyní největší železniční tragédie v Česku si vyžádala tři mrtvé – oba strojvedoucí a ženu. Dalších pět lidí skončilo v kritickém stavu v nemocnici. Celkem záchranáři ošetřili 67 lidí. Hasičská záchranná služba Plzeňského kraje nyní zveřejnila některé záběry ze záchranné akce.

Ničivé požáry na jihu Evropy a v Turecku: Hoří domy i lesy, o život přišlo už osm lidí

Na jihu Evropy a v Turecku stále zuří rozsáhlé požáry, které se jen těžko daří zvládat. Jen za posledních 24 hodin jich hasiči v Řecku, Itálii a Turecku zaznamenaly na dva tisíce. O život už přišlo osm lidí a přes tři sta jich je zraněných. Šíření ohně napomáhá extrémně horké počasí, kdy teploty mnoho dní po sobě atakují čtyřicet stupňů.

První rande se změnilo v horor. Slavného influencera zabili i s dívkou v kině

Už v 19 letech byl hvězdou sociální sítě TikTok. Pro statisíce lidí je tak nečekaná smrt Anthonyho Barajase tragédií. Mladíka postřelili, když byl na prvním rande s 18letou Rylee Goodrichovou, kterou vzal do kina na hororový film Očista navždy. Dívka následkům střelného poranění hlavy podlehla na místě, Barajas v nemocnici pět dní bojoval o život. Ani jeho zranění však nebyla slučitelná se životem.

Tragická nehoda u Karlových Varů má dvě oběti. Zemřela matka s dítětem, další jsou zranění

Při tragické nehodě dvou osobních aut u Karlových Varů v neděli zemřelo dítě a jeho matka. Další tři lidé se při střetu zranili, dva z nich přepravil vrtulník do plzeňské nemocnice. Silnice číslo 6 směrem na Prahu u střelnice je kvůli nehodě v obou směrech uzavřená, informoval krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Podle webu dopravniinfo.cz bude silnice uzavřena přibližně do 14:30.

Živě
V Německu si povodně vyžádaly 160 lidských životů. Belgie hlásí zatím 27 mrtvých

Rozsáhlé záplavy si na západě Německa vyžádaly nejméně 56 lidských životů. Informovala o tom německá média poté, co policie v Koblenzi oznámila, že registruje už minimálně 90 mrtvých. Jde o oběti v okrese Ahrweiler ve spolkové zemi Porýní-Falc, který paří k nejpostiženějším místům v zemi. Severní Porýní-Vestfálsko hlásí 45 obětí rozbouřeného živlu.

Ničivé záplavy na východě Belgie mají další oběti, záchranáři jich už evidují 24

Aktualizováno

Bouřky a následné záplavy si v Belgii vyžádaly už nejméně 24 obětí. Dalších 19 lidí se pohřešuje, informovala agentura AFP, která se odvolává na belgického premiéra Alexandera De Croo. Ten zároveň kvůli katastrofě vyhlásil 20. červenec dnem smutku. Celkový počet smrtelných obětí mohutných bouřek doprovázených záplavami v západní Evropě přesáhl 100, další stovky lidí se buď pohřešují nebo jim hrozí nebezpečí.

reklama