CNN Prima News obvinění

obvinění

Výpis příspěvků ke štítku „obvinění“

Exmanžel Katy Perryové čelí obvinění ze znásilnění. Jeho obětí je i nezletilá dívka

Britský komik a herec Russell Brand čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování minimálně čtyř žen. Bývalý manžel popové hvězdy Katy Perryové se měl těchto činů dopustit v letech 2006 až 2013. Jedné z napadených bylo tehdy pouhých šestnáct let. Postupně se začínají ozývat další oběti. Herec všechna obvinění odmítá.

Žena z Plzeňska musí půjčovat dceru otci, o němž tvrdí, že je pedofil. Nakázal jí to soud

Ve velmi těžké situaci se ocitla matka šestileté dcery z Plzeňska. Odmítá ji půjčovat jejímu otci, i když má tuto povinnost nařízenou opatrovnickým soudem. Dívenka je totiž v podobném věku jako její nevlastní sestra v době, kdy ji měl muž zneužívat. Za to byl i odsouzený, ale rozsudek není kvůli jeho odvolání pravomocný. Zoufalé matce hrozily za neuposlechnutí soudu i pokuty.

Nové detaily v případu únosu Soni: Zadržený se živil záchranou druhých, před činem měl volno

Zadrženým v případě brutálního znásilnění 22leté Soni ze Slovenska má být člen záchranného sboru. Ze zařízení, kde pracoval, mizely léky, zvláště diazepam. V posledních dnech před činem se zdál svým kolegům podrážděný, dokonce požádal v zaměstnání o volno. Podle nich měl již dříve problémy s obtěžováním mladých studentek. O detailech případu píše web Noviny.sk.

Soud obvinil syna amerického prezidenta Bidena. Činy souvisejí s držením zbraní a drogami

Hunter Biden, syn amerického prezidenta Joea Bidena, byl ve čtvrtek u soudu v americkém Delawaru obviněn ze tří zločinů souvisejících s nákupem a držením zbraní v době, kdy byl aktivním uživatelem drog. Dvě obvinění se týkají incidentu, kdy Biden mladší podle prokuratury v roce 2018 lhal, když při nákupu revolveru Colt Cobra tvrdil, že nelegální látky neužívá. Třetí obvinění souvisí s údajným případem, kdy Biden mladší zbraň už vlastnil a užíval drogy.

Děsivé záběry vraždy v Jevanech: Policie ukázala, jak našla rozřezanou ženu ve Slapské přehradě

Pražští kriminalisté obvinili devětatřicetiletého muže, který podle nich v únoru ve vile v Jevanech u Prahy zavraždil ženu, s níž v domě žil. Ostatky nalezli ve Slapské přehradě v hloubce 44 metrů. S hledáním pomohli policejní psi, tělo vyzvedl brněnský potápěč. O případu v tiskové zprávě informoval ve čtvrtek policejní mluvčí Jan Daněk.

Ukrajinec chtěl znásilnit dívku, lhal muž ze Zábřehu. Policie ho obvinila z trestného činu

Z šíření poplašné zprávy obvinili policisté čtyřiatřicetiletého muže ze Zábřehu na Šumpersku, který v pátek ráno na sociálních sítích zveřejnil příspěvek s nepravdivou informací o údajném pokusu Ukrajince znásilnit u místní loděnice mladou dívku. V případě prokázání viny hrozí autorovi lživého příspěvku u soudu až dva roky vězení, uvedla v neděli policejní mluvčí Petra Vaňharová, podle které šíření této nepravdivé informace mohlo v části obyvatelstva způsobit nebezpečí vážného znepokojení.

Další Trumpův průšvih: Porota v Georgii ho obvinila z vydírání, obžaloba uvádí 41 přečinů

Velká porota v americkém státě Georgia v noci na úterý schválila obvinění proti exprezidentovi Donaldu Trumpovi a 18 jeho spojencům, které prokuratura viní ze zločinného spolčení s cílem zvrátit volební porážku v roce 2020. Hlavní prokurátorka v případu dala Trumpovi a dalším čas do příštího pátku, aby se vydali úřadům. Exprezident ji v příspěvku na své sociální síti označil za zkorumpovanou.