CNN Prima News obvinění

obvinění

Výpis příspěvků ke štítku „obvinění“

Detaily případu uhořelé ženy na Českolipsku. Manželé se k sobě chovali hezky, říkají místní

12. listopadu 2022 19:19

Chladnokrevná, do detailů naplánovaná poprava. Tak popisují kriminalisté případ brutální vraždy na Českolipsku. Pětačtyřicetiletého muže obvinili z toho, že svou manželku usmrtil velmi trýznivým způsobem. Tento týden padla obžaloba. Podle ní ji nechal uhořet v autě a vše fingoval jako nehodu. Obyvatele malé obce, kde muž s ženou bydleli, hrůzný čin zaskočil, podle nich se manželé k sobě chovali hezky.

Bil ji a kopal do ní. Video z napadení žena sdílela, manžel ji měl po propuštění zastřelit

3. listopadu 2022 14:47

Video, z něhož mrazí, sdílela 40letá Keaira Bennefieldová. Její manžel Adam ji na záběrech bil pěstmi a kopal do ní. Celou situaci řešili policisté, kteří agresora vzali do vazby. O několik dní později byl Bennefield propuštěn a rozhodl se svou manželku potrestat. Trojnásobnou matku měl zastřelit přímo před zraky jejích dětí. Incident se odehrál v Buffalu v americkém státě New York.

Rusko viní Británii z „teroristického útoku“ na Nord Stream. Lež epických rozměrů, reaguje

29. října 2022 14:09

Ruské ministerstvo obrany v sobotu obvinilo britské námořnictvo z odpovědnosti za zářijové výbuchy na plynovodech Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři. Tvrzení nijak nepodložilo. Z potrubí, které vede z Ruska do Německa, po výbuchu začal unikat plyn. Kreml již dříve připisoval odpovědnost Západu. Západní politici tato obvinění odmítli a někteří z nich naopak z útoku na plynovody obvinili Moskvu. Britské ministerstvo obrany odmítlo jakékoliv obvinění Moskvy z odpovědnosti na výbuchu.

Podpálil chatku, kde přespávala expřítelkyně s jiným. Násilníkovi hrozí výjimečný trest

25. října 2022 14:13

Pražská policie obvinila osmačtyřicetiletého muže z dvojnásobné vraždy. Podle kriminalistů v březnu kvůli partnerským neshodám podpálil chatku, ve které přespávala jeho bývalá přítelkyně s jiným mužem. Na webu to v úterý uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. Pachatel se podle něj k činu, který se původně jevil jako nešťastná náhoda, přiznal. Za dvojnásobnou vraždu mu hrozí 15 až 20 let vězení nebo i výjimečný trest.