CNN Prima News obytný dům

obytný dům

Výpis příspěvků ke štítku „obytný dům“

Mohutný ruský útok v Charkově. Výbuchy v obytné části města zranily 26 lidí, tvrdí starosta

Charkovem na východě Ukrajiny v sobotu večer otřáslo několik výbuchů. Zasažen byl obytný dům v centru města, při explozi utrpělo zranění 26 lidí, sdělil na sociální síti Telegram starosta Ihor Terechov. Oznámení o nových ruských útocích na Charkov přišlo nedlouho poté, co Rusko obvinilo ukrajinské síly z ostřelování ruského Bělgorodu nedaleko ukrajinských hranic. Charkov a Bělgorod jsou od sebe vzdáleny zhruba 70 kilometrů.

Patnáct obětí kvůli dvěma rackům. Rusko zveřejnilo důvod pádu stíhačky na obytný dům

Ruský bombardér Su-34 se před týdnem v Jejsku na jihu Ruska zřítil, protože se mu při vzletu do motoru dostali dva ptáci, napsala agentura TASS s odvoláním na nejmenované zdroje v bezpečnostních složkách. Bombardér se zřítil na obytný dům ve městě u Azovského moře. Oba piloti se katapultovali. Neštěstí si vyžádalo 15 mrtvých, včetně tří dětí. Další tři desítky osob utrpěly zranění při požáru, který následoval po vznícení leteckého paliva.

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny

Aktualizováno

Zranění po čtvrtečním ranním výbuchu v bytovém domě na okraji Liberce s následným požárem utrpělo deset lidí, mezi nimi i děti. Zranění jedné ženy je vážné, s popáleninami ji vrtulník přepravil do vinohradské nemocnice v Praze. V třípatrovém domě v Kateřinské ulici bylo v době výbuchu 15 lidí. Případem se zabývají liberečtí kriminalisté s podezřením na obecné ohrožení z nedbalosti, uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Příčina se zjišťuje. Požár hasiči likvidovali zhruba čtyři hodiny, do večera na místě preventivně zůstanou.