okno

Výpis příspěvků ke štítku „okno“

Vrah na útěku. Nedaleko českých hranic uprchl doživotně odsouzený vězeň, policie je ve střehu

6. ledna 2023 21:25

Němečtí policisté od čtvrtečního odpoledne intenzivně pátrají po odsouzeném Rachidu Chouakrim, který utekl oknem z budovy okresního soudu v Regensburgu. Muž si za vraždu seniorky a další trestní činnost odpykával doživotní trest, může být nebezpečný. Regensburg se nachází jen hodinu jízdy od českých hranic, není proto vyloučené, že vrah mohl zamířit i na naše území.

Nová generace MMA zápasů. Bijci měří síly v autobusu, okna končí zalitá krví

28. prosince 2022 23:01

Řada MMA zápasníků amatérů začíná své souboje posouvat na takzvaně vyšší level. Některým fanouškům smíšeného bojového umění je známo, že bitky například v Rusku probíhají mimo jiné na sedadlech automobilů či v telefonních budkách. Nyní však přichází zřejmě nová generace boje – v autobusu. S nápadem přišel francouzský youtuber, který slibuje, že přijde s ještě originálnějším místem, které nahradí tradiční klec oktagonu.

Belgie: Dva vojáci stříleli u budov EU z okna z airsoftových zbraní. Policie je zadržela

23. prosince 2022 20:06

Policie v Bruselu zadržela dva vojáky belgického letectva, kteří stříleli z airsoftových zbraní z okna domu v blízkosti budov evropských institucí. Policisté, které přivolali svědci střelby, našli u vojáků asi 200 nábojů do samopalů, které používá belgická armáda. O sobotním incidentu informoval server Politico a belgická média.

Lékařka ukázala snímek plic po přehnaném úklidu. Varuje před nebezpečnou kombinací čistidel

17. prosince 2022 06:19

Ačkoliv se vánoční svátky řadí mezi ty nejoblíbenější v roce, pojí se s nimi činnost, kterou většina lidí nesnáší: generální úklid domácnosti. Málokdo si však uvědomuje, že při neznalosti základních pravidel může snaha o vyčištění domova skončit i návštěvou nemocnice. Lékařka urgentního příjmu Jana Šeblová varovala na sociálních sítích před kombinací Sava a octa, které vám mohou nepříjemně poleptat dýchací cesty. Nejsou však jediné, na něž by si lidé měli dát pozor.

Z budovy úřadu práce v Praze měla vyskočit klientka. Zanechala po sobě dopis na rozloučenou

12. prosince 2022 17:26

Policisté a záchranáři zasahují u úřadu práce v Novodvorské ulici na Praze 4. Z nejvyššího osmého patra budovy měla vyskočit zhruba 65letá klientka úřadu. Údajně po sobě na úřadu nechala dopis na rozloučenou. Záchranáři našli podle informací CNN Prima NEWS její tělo na střeše nižší části budovy. Bližší okolnosti incidentu a motivu ženy zjišťuje policie.

Vlajky místo chlebíčků. Radnice je začínají rozdávat zdarma, aby ozdobily domy občanů

28. října 2022 11:24

Vyvěsit vlajku o státním svátku – pro mnohé připomínka doby nedávno minulé, kdy se v oknech povinně objevovaly sovětské vlaječky spolu s těmi našimi. Některé radnice v Česku se snaží, aby lidé symboly vlasti na své domy dávali, tentokrát ale dobrovolně. Svým občanům rozdávají vlajky zdarma, aby lidé poznali, že je státní svátek nejen podle cedule „Zavřeno“ na hypermarketu, ale i podle vyzdobených ulic.