CNN Prima News Olga Lounová

Olga Lounová

Výpis příspěvků ke štítku „Olga Lounová“

Lounová si během rallye v Keni sáhla na dno: Obklopili nás domorodci, musel přiletět vrtulník

Zpěvačka Olga Lounová v exkluzivním rozhovoru pro Showtime s Martinou Jandovou prozradila, že si během náročné rallye v Keni sáhla na úplné dno. Se spolujezdkyní Lilií Khousnoutdinovou toho během několikadenního závodu, který jely za charitativním účelem, zažily víc než dost. Dokonce se dostaly i do nebezpečí, když se jim rozbil motor a ony zastavily uprostřed masajské vesnice. „Za vteřinu kolem nás bylo 300 Masajů, bylo to děsivé,“ vyprávěla Lounová, která do Keni cestovala i s teprve roční dcerkou.

Celebrity o Kazmově filmu: Mazec, pecka a husí kůže, svěřili se Perkausová, Vémola či Bendig

Přibližně tři tisíce hostů se v úterý zúčastnily slavnostní předpremiéry filmu ONEMANSHOW: The Movie, za kterým stojí Kamil Bartošek alias Kazma. Mezi pozvanými byla řada celebrit, které po zhlédnutí filmu nešetřily superlativy. „Mazec,“ zhodnotila Kazmův snímek například Eva Perkausová. „Tohle nikdo nečekal,“ vyjádřil se zápasník Karlos Vémola, zatímco zpěvák Jan Bendig měl prý při sledování „husí kůži“. Modelka Kristýna Schicková fanouškům doporučila, ať na tento film do kina určitě zajdou.

Peroutka otevřeně o strachu i lásce: Mám kluka, je skvělý. Podpořila ho Bílá a další osobnosti

Moderátor a zpěvák Milan Peroutka poprvé od utajované „veselky“ promluvil. Fanouškům sdělil, že jim o nové lásce chtěl říct sám jako první, svazoval ho ale strach. V dlouhém příspěvku na Instagramu popsal, co všechno obřadu předcházelo. V sobotu společně se svým přítelem Dominikem vstoupil do registrovaného partnerství. Získal si podporu od řady známých osobností.

Herecké hvězdy, hudba i romantika. DERMACOL LOVE DAY letos přilákal přes 25 tisíc lidí

Pražská Grébovka se na Prvního máje již popáté proměnila v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit koncipovaných v duchu lásky, krásy a zábavy pro celou rodinu. Oslava dvanáctých narozenin kanálu Prima LOVE na akci DERMACOL LOVE DAY letos nabídla nejbohatší program ve své historii, který si nenechalo ujít přes 25 000 návštěvníků. Už od 11:00 na ně čekal program v horní i dolní části Havlíčkových sadů, v čele s hudebními vystoupeními Olgy Lounové, Xindla X, Vaška Noida Bárty i skupiny Holki. Celý den provázelo krásné počasí i pohodová atmosféra.

DERMACOL LOVE DAY: oslavte nejromantičtější den v roce s Prima LOVE

První máj, lásky čas, kouzelné prostředí jarní Grébovky vybízející k polibku pod rozkvetlou třešní, dvanácté narozeniny kanálu Prima LOVE, moře krásy a zábava pro celou rodinu – to je pátý ročník DERMACOL LOVE DAY. Speciální den v roce věnovaný ženám, které se budou moci nechat hýčkat a užít si komplexní péči o tělo i mysl za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších, nabídne i letos nabitý program na dvou pódiích. O hudební doprovod se postará Xindl X, skupina Holki, Olga Lounová nebo Vašek Noid Bárta. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory televize Prima, i na herce z oblíbeného seriálu ZOO. Akci již pátým rokem pořádá primácká agentura SOLOOTIONS.