CNN Prima News Olga Lounová

Olga Lounová

Výpis příspěvků ke štítku „Olga Lounová“

Depp si zahrál s Beckem a pobláznil Prahu. Nechyběli ani Lounouvá, Kodym nebo Hanák

12. července 2022 22:56

V pondělí Johnny Depp vystoupil jako speciální host na koncertě legendárního muzikanta Jeffa Becka a jeho fanynky šly do kolen. Vystoupení dvou legend si nenechaly ujít ani některé české celebrity. Dorazila například Olga Lounová či Tomáš Hanák. Jak koncert probíhal a co vše se na něm událo? Redakce Showtime pro vás připravila přehled toho nejzajímavějšího.

Prima vybrala na pomoc dětem Ukrajiny už bezmála 35 milionů. Pomáhejte dál

15. března 2022 20:02

Už bezmála 35 milionů korun se podařilo vybrat iniciativě Pomoc dětem Ukrajiny, kterou organizuje skupina Prima pod hlavičkou CNN Prima NEWS ve spolupráci s Českým červeným křížem. Tato suma se podařila vybrat díky výtěžku z Koncertu dětem Ukrajiny, darům od skupiny Prima i z řad klientů a veřejnosti. Děkujeme! Dětem Ukrajiny pomáháme, dokud to bude potřeba, a budeme rádi za jakoukoli vaši podporu.

Na Rallye Dakar jsem plně připravená, říká zpěvačka Lounová. Gott byl pro ni múzou

22. prosince 2021 19:46

Zpěvačka Olga Lounová nemá o koníčky nouzi. Kromě akrobacie na šálách či pole dance se věnuje také automobilovému závodění. Za pár dnů odlétá do Saudské Arábie, kde ji čeká jeden z nejnáročnějších závodů světa, Rallye Dakar. Mimo to však nezapomíná ani na kariéru zpěvačky. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS pak zavzpomínala i na svou spolupráci s mistrem Karlem Gottem.

Do třetice ano. Miliardář Janeček se oženil, nevěsta vystřídala hned troje šaty

21. prosince 2021 21:54

Miliardář a matematik Karel Janeček v úterý 21. prosince potřetí řekl své „ano“. Za manželku si v kostele svatého Mikuláše v Praze vzal dlouholetou partnerku Lilii Khousnoutdinovou, se kterou má dvě děti. Datum veselky ani čas slibu nebyl náhodný, vše měl Janeček promyšlené. Změní nyní miliardář svůj postoj a hodí polyamorii za hlavu?

Koncerty pro 1000 lidí zachrání životy. Techtle Mechtle nehrozí, věří pořadatel

14. dubna 2021 10:40

Hromadné koncerty v pražské Lucerně mohou zachránit až 14 lidských životů, hlásá autor projektu Cesta ze tmy Karel Luxík. Ten se rozhodl na přelomu dubnu a května uspořádat 12 koncertů. Na každý je uvolněno pouze 1000 vstupenek, jejichž součástí je i PCR test, který návštěvník podstoupí v den koncertu. Vstupenky už jsou v prodeji a jediné, co zbývá, je definitivní potvrzení výjimky od ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO).

V Česku se chystá koncert pro tisíc lidí. Ještě v dubnu zazpívá Lounová či Ledecký

12. dubna 2021 19:27

Iniciativa Cesta ze tmy, jejímž cílem je obnovení kulturních představení, plánuje v pražské Lucerně sérii koncertů s diváky. První by se měl konat 23. dubna. Podmínkou účasti publika je, že všichni přítomní absolvují v den koncertu PCR test, jehož cena je zahrnuta ve vstupném, informoval za pořadatele Vítek Rosenbaum. V sérii koncertů zazpívá například Olga Lounová, Janek Ledecký, Václav Neckář, Jaroslav Uhlíř či kapela Jelen.

Zpěvačka Olga Lounová pátrá po neslyšící dívce, která si zatancovala v jejím novém klipu

18. července 2020 05:32

Zpěvačka Olga Lounová natočila s Eliškou Mrázovou, známější pod jménem Elis Mráz, nový klip s názvem Napůl lásky ve stylu šedesátých let. Při jeho natáčení se ale stala zajímavá věc. Do ateliéru zabloudila neslyšící slečna, která si nakonec v klipu i zahrála. Bez ohlášení pak ale odešla a nenechala na sebe kontakt. Čeká na ni honorář.