CNN Prima News Ondřej Novotný

Ondřej Novotný

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Novotný“

Procházka triumfem fascinoval celý svět. Co mu vzkázal McGregor či šéf UFC White?

12. června 2022 14:39

Fight roku, možná jedna z největších bitev v historii MMA. Celý svět mluví v superlativech o zápase v polotěžké váze na akci UFC 275 v Singapuru, kde Jiří Procházka během strhujícího souboje nakonec porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru a stal se tak šampionem ve váze do 93 kilogramů. Nyní český samuraj přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála i legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White.

Nepřípustné, rozhodla organizace Oktagon. Vyloučila zápasníka kvůli tetování Hitlera

30. prosince 2021 10:32

Za velmi zvláštních okolností musela MMA organizace Oktagon zasáhnout do programu čtvrtečního turnaje. Když zjistila, že zápasník Radek Roušal má na pravé ruce vytetovaného nechvalně proslulého diktátora Adolfa Hitlera, okamžitě jeho účast na akci zrušila. Sám 26letý fighter se omluvil a podotkl, že podobizna nacistického vůdce je pozůstatkem mladické nerozvážnosti.

Vánoce sportovců: Limberského extrémně ozdobený stromeček a Mäki v plavkách

25. prosince 2021 15:33

Sportovní hvězdy si během svátků dopřály zasloužený odpočinek. Zatímco fotbalista David Limberský ukázal další z rodinných „extrémně“ nazdobených stromečků, česko-finská běžkyně Kristiina Mäki strávila s rodinou Štědrý den v Jihoafrické republice. Také hokejista Tomáš Plekanec sdílel rodinné vánoční fotografie – s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou a dcerou Leontýnou.

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

7. července 2021 11:30

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Obří bitva. Zpěvák Marpo vyzve hvězdu českého MMA Vémolu v O2 areně

1. července 2021 22:27

Už 13. listopadu se mohou fanoušci bojových sportů těšit na očekávaný boxerský střet. Své síly v O2 areně změří MMA bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola se známým hudebníkem a zápasníkem Marpem. „Chci ukázat, že zpěvák porazí jedničku bojových sportů u nás. Což bude Karlosův konec,“ prohlásil odhodlaně Marpo.

Zabiju tě, ty zm**e. Boxerská legenda neustála provokace youtubera, začaly létat pěsti

7. května 2021 10:51

Bratři Logan a Jake Paul jsou známí skrze – často kontroverzní – tvorbu na YouTube, ale poslední dobou fušují také do bojových sportů. 26letého Logana čeká v červnu boxerský zápas s ikonou tohoto sportu Floydem Mayweather, který v ringu drží nekompromisní bilanci 50 výher a 0 porážek, naposledy se však mezi provazy představil v roce 2017. Ve čtvrtek proběhla ve Spojených státech amerických tisková konference, která měla zpropagovat chystané střetnutí. To se také povedlo, byť poměrně divoce.

Český youtuber chce fight s Vémolou, Štáfek mu je málo. Pohrdá i promotérem

5. května 2021 21:15

Jon Mariánek je Čech, který už několik let žije ve Spojených státech amerických a pomáhá s tvorbou videí kontroverzním youtuberům Jakeovi a Loganu Paulovi. Sám často vytváří vlastní obsah, ve kterém se nezřídka opírá do rodné země a lidí v ní žijících. Teď opět na dálku rozvířil ve středu Evropy vášně a opřel se do MMA organizace Oktagon, respektive jejího promotéra Ondřeje Novotného.