reklama
CNN Prima News Ondřej Novotný

Ondřej Novotný

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Novotný“

Český youtuber chce fight s Vémolou, Štáfek mu je málo. Pohrdá i promotérem

5. května 2021 21:15

Jon Mariánek je Čech, který už několik let žije ve Spojených státech amerických a pomáhá s tvorbou videí kontroverzním youtuberům Jakeovi a Loganu Paulovi. Sám často vytváří vlastní obsah, ve kterém se nezřídka opírá do rodné země a lidí v ní žijících. Teď opět na dálku rozvířil ve středu Evropy vášně a opřel se do MMA organizace Oktagon, respektive jejího promotéra Ondřeje Novotného.

Galavečer MMA: Pudilová si v kleci připsala desátou výhru, titul získal Buchinger

31. ledna 2021 06:03

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová porazila na galavečeru Oktagon 21 v Brně Martu Waliczekovou z Polska 2:1 na body a připsala si jubilejní desátou výhru mezi profesionály. V hlavním titulovém zápase dokázal Slovák Ivan Buchinger porazit v lehké váhové kategorii do 70 kg už v prvním kole krajana Ronalda Paradeisera. Brazilec Leandro Silva poté vyšel vítězně z duelu s Alexem Lohorém z Francie.

Vémola Babu Jagu uškrtil, ale neumlčel. Posílám sto pusinek, provokoval Mikulášek

6. prosince 2020 15:55

Dlouhé měsíce se vzájemně špičkovali na sociálních sítích a v různých pořadech. Když se pak dva MMA fighteři Karlos „Terminátor“ Vémola a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek setkali v „obýváku“ ohraničeném pletivem, smrsknul se boj na pouhých 122 vteřin. V hlavním zápase večera Oktagon 19 jednoznačně triumfoval favorizovaný Vémola. Očekávaný střet oba dohráli na tiskové konferenci.

reklama