otec

Výpis příspěvků ke štítku „otec“

Otec při záchraně čtyřletého syna položil život. Zraněním po požáru domu nakonec podlehl

Dvě oběti, otec se svým malým synem. Taková je konečná bilance požáru rodinného domu ve Wiganu ve Velké Británii. K tragédii došlo v neděli 14. dubna kolem půl třetí ráno. Do bezpečí se dostal 45letý Barry Mason, hrdinsky však znovu vběhl do budovy, aby vynesl svého čtyřletého syna Ethana. Při záchraně chlapce položil vlastní život. Ethan dva dny bojoval v nemocnici o přežití: utrpěl popáleniny na více než 85 procentech těla. Svůj boj však v úterý prohrál. Informují o tom zahraniční média.

Rodiče mají zajímavý toxický vztah, říká Anička Slováčková. Promluvila i o vlastní svatbě

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková začala veřejně mluvit o svatbě. Objevila se mimo jiné i na premiéře dokumentu o svém otci Felixi Slováčkovi. Ten prý vždy plnil své otcovské povinnosti na sto procent vzhledem k ní i synovi Felixovi Slováčkovi mladšímu. Vztah jejich rodičů je ovšem podle ní „zajímavě toxický“, ač zažívají bouřlivá období, nakonec bez sebe nedají ani ránu.

Ať žijí české soudy, napsala Hanychová. Rozčílila ji fotografie bývalého tchána i Soukupa

Influencerka Agáta Hanychová se rozhořčila na Instagramu, když zjistila, že otec jejího bývalého manžela David Prachař sdílel na sociální síti snímek dcery Mii, zatímco modelka má kvůli Jakubovi Prachařovi od soudu nařízený zákaz její fotky zveřejňovat. Naštvalo ji chování i Jaromíra Soukupa, kvůli němuž musí také dodržovat přísné podmínky, když on sám je porušuje.

Na výchovu čtyřčat a školáka zůstala Helena sama. Manžela jí vzala nemoc, vznikla sbírka

V životě Helenu potkalo štěstí v podobě syna Vojty a čtyřčat Anežky, Moniky, Klárky a Ondry. S láskou je společně s manželem Pepou vychovávala, otec dětí se však červnových šestých narozenin nejmladších členů rodiny nedožil. Zemřel v sobotu 16. března po dlouhém boji s onkologickým onemocněním, bylo mu 36 let. Rodina Heleny proto založila sbírku na dárcovské platformě Donio s jasným cílem: pomoci jí překlenout nejtěžší období jejího života a zajistit dostatek financí při výchově pěti dětí.

Byl Pomejemu jako bratr, teď promluvil. Pásek zaplatil parťákovi okázalou svatbu s Bartošovou

Od smrti herce a producenta Jiřího Pomeje v těchto dnech uplynulo pět let. Poslední dva roky života bojoval s rakovinou hrtanu, která později metastazovala do kostí a následně do těla. Velkou oporou mu byl producent, hudebník a podnikatel Pavel Pásek, který působil jako jeho bratr. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS na zesnulého parťáka, který se dožil pouhých 54 let, zavzpomínal.

Trojité utrpení Laury: Přítel zavraždil dvě jejich malé děti, další miminko matce vzala nemoc

Už trojitou ztrátou si za svůj život musela projít třicetiletá Laura Grayová z Velké Británie. V roce 2013 její tehdejší přítel zavraždil jejich třítýdenní dceru Ruby, aby osm měsíců nato zardousil 21měsíčního syna Logana. Co ve skutečnosti Jordan Monaghan provedl svým dětem, se ale přišlo až o roky později. Grayová se od té doby znovu zamilovala a v srpnu minulého roku porodila s novým partnerem dceru Hallie. Radost se však změnila v utrpení: dívence byla diagnostikována vzácná porucha ledvin. Ve čtyřech měsících svůj boj prohrála.

Angličtí fotbalisté truchlí: Zemřel 17letý talentovaný mladík, na hřišti se mu udělalo zle

S nečekanou ztrátou se vyrovnává fotbalový klub Wycombe Wanderers z třetí nejvyšší anglické ligy. Nadějný 17letý sportovec Adam Ankers zemřel v pondělí poté, co se po zápase za tamní akademii dostal do nemocnice, protože se mu udělalo špatně. Otec talentovaného fotbalisty a skalního příznivce anglického celku uvedl na sociálních sítích, že rodina je zdrcená. Se zesnulým spoluhráčem se rozloučili i zástupci týmu. O smutné zprávě píše web DailyMail.

Na cesty do školy potřebuje Ondra s Kabuki syndromem nové auto. Rodiče prosí o pomoc

Sedmiletý Ondrášek by se měl učit psát, číst, počítat a hrát si s kamarády. Chlapec však trpí genetickým onemocněním zvaným Kabuki syndrom: v podstatě se zastavil v mentálním i fyzickém vývoji na úrovni 11měsíčního dítěte. Ondra nemluví, nechodí – pouze leze, sám se nenají a takřka nevidí. Jeho milující rodiče se snaží mu život co nejvíce ulehčit, jsou však chvíle, kdy na to sami nestačí. Příkladem je pořízení nového auta, v němž by mohl jejich mladší syn dojíždět do speciální školy. S žádostí o pomoc se proto obrátili na veřejnost.

Na Vánoce přišly nemocné sestřičky o tatínka Miloše. Rodina po tragédii řeší finanční propast

Milošovi bylo pouhých 36 let, když po dlouhé hospitalizaci – kterou zapříčinila tragická událost – prohrál svůj boj o život. Došlo k tomu po Štědrém dnu, 26. prosince 2023. Zanechal po sobě milovanou partnerku Simonu a dvě dcery: osmiletou Sárinku a šestiletou Sofinku. Chod domácnosti, péče o dlouhodobě nemocné dcery i placení nutných účtů a výdajů padly na ženu, která prožívá nejhorší chvíle svého života. Přátelé proto založili sbírku, která má jediný cíl: ulevit celé rodině po materiální stránce.