otec

Výpis příspěvků ke štítku „otec“

Zesnulé Anetce ze Skutče splní přání stovky motorkářů. V 18 letech zemřela cestou do školy

6. června 2023 16:08

Byli byste ochotni přijet, ať naposledy uslyší zvuk, který tak milovala? S touto výzvou se obrátil otec osmnáctileté Anety na motorkáře z celého Česka. Dívka zahynula na konci května cestou ze školy, narazila do vozidla a následně do dodávky v opačném směru. Na místě svým zraněním podlehla. Nyní se do města Skuteč sjedou stovky motorkářů, možná tisícovka, aby uctili její památku.

Otec nemohl kvůli pandemii k porodu, soud mu nyní dal šanci na odškodné. Na účast měl právo

31. května 2023 09:41

Ústavní soud (ÚS) dal rodině novou šanci na odškodnění za to, že otec nemohl být u porodu kvůli tehdy platným opatřením proti šíření koronaviru. Účast je součástí práva na rodinný život, zdůraznila justice v nálezu. Doplnil, že narození dítěte je velmi významným, možná nejvýznamnějším okamžikem pro rodinu, jehož společné prožití může posílit pouto mezi matkou, otcem a dítětem.

Těžké chvíle Bernáškové. Vzpomněla na natáčení v den smrti otce. I to život přináší, řekla

14. května 2023 22:00

Jana Bernášková je známá coby úspěšná divadelní a seriálová herečka. Svůj talent ale dokázala uplatnit i jako spisovatelka – nyní vychází její třetí román Koloušek. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS známá umělkyně prozradila, že ji ke psaní přivedla tíživá životní situace. Začala s ním totiž v době, kdy se její tatínek léčil s rakovinou.

Po 25 letech přišlo vytoužené dítě, dceru Patrik ale dospívat neuvidí. Rodinu rozdělila nehoda

3. května 2023 06:27

Dlouhých 25 let se Pavlína s Patrikem snažili o jediné – založit rodinu. Odhodlanou ženu však trápily verdikty lékařů, že vytoužené dítě mít nebude. Nemyslitelné se však nakonec stalo skutečností a Pavlína otěhotněla s milovanou dcerkou Patricií. Život ve třech si užívali pouze pár let, rodinu rozdělila tragická autonehoda, při níž Patrik zahynul. Přátelé nyní prosí o pomoc veřejnost.

Miroslav umlátil matku sedmi dětí k smrti, teď jim píše dopisy. Ze slov nejstarší dcery mrazí

23. dubna 2023 13:26

Už je to téměř půl roku, co se ve slovenské obci Zakamenné na Oravě odehrála rodinná tragédie. Policejní vyšetřování však stále nebere konce. Pro slovenský deník Nový čas teď promluvila nejstarší dcera zavražděné Štefánie, kterou v garáži jejich domu umlátil manžel k smrti. Erika přiznává, že je rodina zdrcená a doufá, že vyšetřování co nejdříve skončí. „Žijeme ve strachu, aby to neskončilo tak, že otec bude shledán nepříčetným a za pár let se vrátí. Je to dokonalý manipulátor,“ uvedla.

Při hororové nehodě na Liptově zemřeli sourozenci. Zdrcený otec promluvil o vysoké rychlosti

11. dubna 2023 18:45

Zdrcený otec dvou ze tří obětí autonehody, jež se stala v noci ze soboty na neděli v Liptovském Mikuláši, prozradil detaily tragické události. Auto podle něj jelo příliš rychle, trosky se válely v okruhu několika desítek metrů. Záhadou stále je, kdo seděl za volantem. Při havárii zahynuly jeho děti, Erik a Emma, a ještě dvacetiletá Kristýna. Naopak devatenáctiletá Sára leží ve stabilizovaném stavu v nemocnici.