otec

Výpis příspěvků ke štítku „otec“

Pracoval v cihelně a měl umělecký kumšt v rodině. Odkud pocházel Josef Abrhám?

18. května 2022 00:21

Smrt Josefa Abrháma zasáhla celé Česko. Legendární herec, který zemřel v pondělí v podvečer, se zapsal do paměti lidí díky nespočtu rolí, které ztvárnil na filmovém plátně i divadelních prknech. Na známého umělce před lety zavzpomínali také jeho bývalí spolužáci z Kunovic. Abrhám se totiž narodil ve Zlíně, celé dětství ale prožil na Uherskohradišťsku.

Hrůzné detaily vyvraždění rodiny na Prostějovsku: Muž vše plánoval, oběti měly desítky ran

2. května 2022 11:25
Aktualizováno

Kriminalisté obvinili z trojnásobné vraždy 29letého muže z Kostelce na Hané na Prostějovsku. Ten měl podle policie zavraždit svého otce, bratra a sestru. Podle vedoucího odboru obecné kriminality Jana Lisického členy své rodiny zavraždil zvlášť surovým a trýznivým způsobem a po předchozím uvážení. Vyzbrojil se přitom loveckými noži. Vrahovi hrozí u soudu 15 až 20 let nebo také výjimečný trest. Muž se k činu doznal. Prostějovský soud ho v pondělí poslal do vazby.

Donutil k sebevraždě přítele, který mu měl znásilnit dceru. Lidé pro otce žádají milost

24. dubna 2022 10:38

Pětatřicetiletý Vjačeslav „Slava“ Matrosov donutil svého nejlepšího přítele k sebevraždě poté, co zjistil, že údajně sexuálně zneužil jeho dceru. Byl uvězněn na 18 měsíců v ruské trestanecké kolonii s přísným režimem. Případ otřásl ruskou společností. Lidé se otce zneužité holčičky zastávají a doufají, že dostane milost.

Selhal jsem, znásilnil moje tři dcery, říká zdrcený otec. S Janem R. si to chce vyřídit

20. dubna 2022 11:39

Děsivé rozměry nabírá případ libereckého pedofila Jana R. Reportér CNN Prima NEWS Libor Tampier získal svědectví muže, který tvrdí, že znásilnil i jeho tři děti, které se účastnily akcí spolku Děti ráje železnice. Ten si Jan R. spolu se svou ženou založil před dvěma lety a nabízel letní tábory, kroužky a hlídání dětí. Celkový počet jeho obětí tak šplhá na šest a zdá se, že bohužel stále není konečný. „Spravedlnosti nevěřím, chci se pomstít podle svého,“ svěřil se muž, jehož identitu redakce zná, ale nebude ji s ohledem na dětské oběti zveřejňovat.

Smrt dítěte na Klatovsku: Policisté obvinili otce z vraždy syna, pro muže požadují vazbu

8. dubna 2022 12:51

Policie ve čtvrtek obvinila šestačtyřicetiletého muže z březnové z vraždy nezletilého dítěte na Klatovsku, informovala v pátek policejní mluvčí Pavla Burešová. Podle neoficiálních informací 15. března v Dešenicích otec zabil čtrnáctiletého syna a pak se pokusil spáchat sebevraždu. Záchranáři ho tehdy odvezli do nemocnice v kritickém stavu.

Aprílový porod s dobrým koncem. Chlapečkovi s neobvyklým jménem pomohl na svět tatínek

2. dubna 2022 20:17

Místo aprílových fórků se rodiče na Královéhradecku dočkali nečekaného porodu. Malý Nicolas se totiž náhle přihlásil o pozornost. Na místo proto promptně vyjeli záchranáři, ale po příjezdu zjistili, že je miminko už v pořádku na světě. „Maminka s tatínkem to zmákli bez problému, jen s poradou operátora. Nicolas k úlevě všech záchranářů krásně brečel,“ oznámili záchranáři na svých facebookových stránkách.

Tereza H. se po čtyřech letech setkala se svým otcem. V Pákistánu za ni zaplatil dluhy

30. března 2022 19:24

Tereza H. se po čtyřech letech setkala poprvé se svým otcem. Ten za ní přiletěl až do pákistánského Islámábádu, kde mladá Češka čeká na další soudní jednání. Podle informací českých médií už vzal svou dceru na oběd a také uhradil některé její dluhy vůči právníkovi. Zůstat v Pákistánu by měl až do 12. dubna.

Dojemné setkání po čtyřech letech. Tereza H. měla v Pákistánu vzácnou návštěvu

30. března 2022 11:23

Z vězení ji propustili už na konci loňského roku, dodnes však Tereza H. zůstává v Pákistánu. Do jejího případu se vložili celníci, kteří jí nechtějí vydat pas ani osobní věci. Čekání jí alespoň začátkem tohoto týdne zpříjemnila milá návštěva. Podle informací deníku Blesk za Terezou H. do Islámábádu dorazil její otec.