CNN Prima News Paramount Pictures

Paramount Pictures

Výpis příspěvků ke štítku „Paramount Pictures“

Paramount MAX kino letos praskalo ve švech. Filmy přilákaly téměř 10 000 diváků

Pohodová atmosféra, unikátní prostředí a především filmové novinky i oblíbené evergreeny přitáhly na promítání letošního Paramount MAX kina téměř 10 000 diváků. V rámci deseti čtvrtečních večerů pro ně bylo na střeše Centra Černý Most připraveno promítání celkem deseti filmů, zahájení i ukončení letošního ročníku pak provázel speciální program pro děti a nechyběla ani vystoupení stand-up komiků z oblíbeného pořadu Comedy Club. Za sedmým ročníkem letního kina stály opět kanály Paramount Network a Prima MAX. Pořádání se ujala primácká agentura SOLOOTIONS.

Smutný konec hollywoodské sexbomby. Stevensová zemřela po boji s Alzheimerem v hospicu

Hollywoodská modelka a herečka Stella Stevensová, která se proslavila nejen rolí v Dobrodružství Poseidonu, ve věku 84 let zemřela. Dlouhá léta se potýkala s Alzheimerovou chorobou. Její syn Andrew řekl časopisu Hollywood Reporter, že se léčila v losangeleském hospici, kde také v pátek skonala. Stevensová si zahrála mimo jiné po boku Elvise Presleyho v muzikálu Girls! Girls! Girls!, mezi její filmové partnery patřili také Dean Martin nebo Jerry Lewis.

Museli jsme být nazí. Hvězdy slavného filmu chtějí miliardové odškodné za scénu starou 55 let

Půl miliardy dolarů požadují dvě hlavní hvězdy oscarového filmu Romeo a Julie z roku 1968. Filmové studio žalují za to, že byli před více než 50 lety během choulostivé scény odehrávající se v ložnici natočeni nazí. Oba tehdy byli nezletilí a kvůli značné popularitě slavného snímku prý utrpěli psychickou újmu. O případu informoval web časopisu Variety.

Diváci se opět dočkají letního kina. Mohou se těšit na klasiku Forrest Gump i Top Gun

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabízejí po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.