reklama
CNN Prima News Paříž

Paříž

Výpis příspěvků ke štítku „Paříž“

Poslední hodiny a minuty princezny Diany. Co dělalo v tunelu záhadné bílé auto?

Okouzlení z života lady Di a následné rozčarování z její tragické smrti nikdy zcela nevyprchalo. Neustále nové konspirační teorie a spekulace, knihy, nahrávky, dopisy, dosud nevydané fotografie nebo video – to vše se dál objevuje. Naposled to byl útržek papíru, na který princezna Diana napsala, že jí Charles usiluje o život. A že její smrt bude nafingovaná nehoda. Nicméně oficiální verze zní, že smrti princezny podle vyšetřování předcházela obyčejná nehoda v kombinaci s alkoholem, rychlostí a antidepresivy.

Diana dokázala využívat bulvár, aby naštvala Charlese a Camillu, tvrdí historik

Princezna Diana byla častým objektem zájmu pro paparazzi. Bulvární fotografové měli svůj díl viny i na autonehodě v Paříži, při níž Lady Di zemřela. Princezna je ale na druhou stranu také uměla obratně využívat ve svůj prospěch. Například, když chtěla naštvat svého tehdejšího manžela, prince Charlese, a jeho budoucí manželku Camillu. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to uvedl historik a spisovatel Kamil Rodan.

Známe poslední slova princezny Diany. Promluvil hasič, který ji držel za ruku

Prvního července by princezna Diana oslavila 60. narozeniny. Její život ale ukončila v šestatřiceti letech v srpnu roku 1997 autonehoda. Mercedes, v němž jela se svým přítelem Dodim Al-Fayedem, bodyguardem a řidičem, narazil v rychlosti přes sto kilometrů v hodině do 13. pilíře pařížského tunelu Pont de l’Alma nedaleko Seiny. Britský deník Daily Mail přinesl očitá svědectví o posledních okamžicích života oblíbené princezny z Walesu.

Djokovič obdaroval fanouška raketou, ten šílel radostí. Malý kluk legendu koučoval

Bylo jasné, komu pařížské publikum v nedělní finálové řeži na Roland Garros spíše přeje úspěch. Většina přítomných fanoušků nechtěla vidět, jak tenista Novak Djokovič získá 19. grandslamový titul v kariéře, přáli si být u premiérového triumfu Řeka Stefanose Tsitsipase na jedné ze čtyř největších akcí. Našli se ale samozřejmě tací, kteří vytrvale podporovali Srba. A jeden zástupce tohoto tábora se po zápase dočkal cenného suvenýru.

Česká senzace. Krejčíková stoupá na vrchol žebříčku, v deblu už je světovou jedničkou

Tenistka Barbora Krejčíková je po dvojitém triumfu na Roland Garros opět deblovou světovou jedničkou. V čele žebříčku má náskok 25 bodů před druhou Kateřinou Siniakovou, s níž se v Paříži radovala ze třetího společného grandslamového titulu ve čtyřhře. Ve dvouhře si Krejčíková vylepšila osobní maximum na 15. místo a je aktuálně třetí Češkou za Karolínou Plíškovou a Petrou Kvitovou.

reklama