reklama
CNN Prima News pašování

pašování

Výpis příspěvků ke štítku „pašování“

Zdechovský o Tereze H.: Trochu zhubla, ale je o ni postaráno. Komunikuje jen s rodinou

22. prosince 2021 00:22

Po propuštění 25leté Češky Terezy H. z pákistánského vězení panovala řada nejasností o tom, kde se dívka nachází. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) CNN Prima NEWS sdělil, že jihoasijskou zemi stále neopustila a je na bezpečném místě. „Tereza je v dobrém stavu a je o ni velmi dobře postaráno. Trochu zhubla, ale myslím, že jí fyzicky, psychicky ani materiálně nic nechybí,“ sdělil v pořadu 360°.

Popravy plamenometem nebo rozstřílené dítě. I taková je KLDR, Kim Čong-un vládne už 10 let

17. prosince 2021 17:08

Na světlo světa se dostaly nové informace o poměrech v Severní Koreji. Brutální režim Kim Čong-una, který se k moci dostal přesně před 10 lety po smrti svého otce, zasévá mezi obyvateli strach i prostřednictvím veřejných poprav. Otec například musel sledovat, jak jeho syna upálili plamenometem. Svědci ale hovoří i o dalších zvěrstvech páchaných úřady. Životu nebezpečné je i pouhé sledování filmů nebo poslouchání hudby.

Problém s propuštěním Terezy: Soudy jsou přetížené, z vězení nemusí vyjít ještě dlouho

12. listopadu 2021 11:06

Česká občanka Tereza Hlůšková by mohla být z vězení v Pákistánu propuštěna příští týden, kvůli přetíženosti tamních soudů ale ministerstvo zahraničí očekává spíše pozdější termín. Informovala o tom mluvčí úřadu Eva Davidová. Soud stále nevyhotovil písemný rozsudek. Ministerstvo původně odhadovalo, že by Tereza mohla být propuštěna tento týden.

Pervitin napěchovaný v křížovkách. Vězeňská služba ve Valdicích odhalila nečekanou skrýš

11. listopadu 2021 18:55

Že se drogy do věznic pašují například v oblečení, propiskách, domácích pantoflích i pastách na zuby, na to už jsou pracovníci vězeňské služby při odhalování celkem zvyklí. Jeden z posledních případů ve valdické věznici byl však pro ně novinkou. Zásilka pervitinu měla být trestanci doručena ukrytá v křížovkářském časopisu pod nalepenými výstřižky textu.

Velvyslanec: Tereza mohla s jiným právníkem dopadnout jinak. Nárok na odškodnění má

3. listopadu 2021 23:17

V pondělí všechny překvapila zpráva, že pětadvacetiletá Tereza H., která byla v Pákistánu odsouzena za údajné pašování drog, byla osvobozena z vězení. Český velvyslanec v Pákistánu Tomáš Smetánka byl jedním z těch, kteří měli k případu mladé Češky nejblíže. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS popsal podmínky vězení v Pákistánu, proces odvolání a vyzdvihl práci Terezina právníka.

reklama