CNN Prima News pašování

pašování

Výpis příspěvků ke štítku „pašování“

Rukama mi prošly tuny kokainu, říká šéf liberecké firmy. Drogový byznys prý chtěl opustit

Tuny kokainu a hašiše i miliony eur putovaly do celé Evropy přes libereckou spediční firmu. Kauzu obřích rozměrů, na které spolupracovaly mafiánské struktury po celém světě, rozkrývá liberecký krajský soud. Jak byznys v řádu miliard korun fungoval, popsal šéf firmy, který se rozhodl s policií spolupracovat. Vilém Kováč, v kauze hlavní česká postava narkomafie, zákonu zatím uniká.

Gigi Hadid skončila za mřížemi. Za pašování drog na Kajmanské ostrovy si vysloužila pokutu

Americká modelka Gigi Hadidová skončila ve vazbě kvůli pašování marihuany. Drogy byly nalezeny během celní kontroly na Kajmanských ostrovech, kam se s kamarádkami vydala na dovolenou. Informaci potvrdil zástupce modelky magazínu People. Gigi musela zaplatit pokutu, fanouškům na sociální síti dala vědět, že vše dopadlo dobře a dovolenou si užívá.

Angličtina? Vzdychání je vždycky stejné. Tereza H. popisuje pikantnosti z kariéry společnice

Tereza Hlůšková začala formou placených videí sdílet s veřejností svůj životní příběh. V úvodních příspěvcích líčí své zkušenosti s alkoholem i drogami a zejména dřívější kariéru společnice, za níž odjela bez znalosti angličtiny do Belgie. „Věděla jsem, že při té práci se nemusí úplně mluvit,“ zavtipkovala. Vzdechy jsou totiž podle ní ve všech jazycích stejné. Sledujícím se v budoucnosti chystá prozradit i detaily zatčení a věznění v Pákistánu, kde ji úřady zadržely s devíti kilogramy heroinu v kufru.