CNN Prima News pedofilie

pedofilie

Výpis příspěvků ke štítku „pedofilie“

Sledujte ZÁZNAM Hlavní zprávy: Děsivý případ znásilnění dítěte. Má Česko mezery v zákonech?

16. dubna 2022 18:44

Po děsivém případu z Liberecka, kdy na začátku dubna policisté obvinili muže ze znásilnění dítěte, se objevují další hlasy, které poukazují na mezery v zákoně. Muž totiž pořádal dětské tábory nebo nabízel hlídání dětí. A to přesto, že ze znásilnění dítěte byl obviněn už před tím, než začal podnikat. I o tom budou Hlavní zprávy od 18:55.

Dítěti ublíží jen zlomek pedofilů, nemoc to není, říká sexuolog. Co radí rodičům?

15. dubna 2022 16:07

Pedofil nemůže za to, že ho přitahují děti, ale musí se celý život kontrolovat. Pokud nespolupracuje, nedokážeme mu pomoci, říká sexuolog Vladislav Chvála z Liberce. Jen zlomek pedofilů podle něj ale skutečně ublíží dítěti. Aktuálně řeší policisté kauzu právě v Liberci, kde pedofil dvakrát odsouzený za znásilnění dítěte zaútočil i potřetí. Ke své oběti se přitom dostal prostřednictvím spolku na pořádání táborů, kroužků a hlídání dětí, který sám založil.

Vykastrujeme vás a zveřejníme adresy. Barbarství, kritizují systém kazašští pedofilové

16. srpna 2021 07:21

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.

Fotbalista pykal za sex s nezletilou, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost

28. července 2021 20:32

Britský fotbalista Adam Johnson, který si odpykal trest za sex s patnáctiletou dívkou, se stal opět otcem. Matkou chlapečka je Stacey Floundersová, bývalá letuška, která během kauzy Johnsona označila za „arogantního podvodníka,“ co jí zničil život, a rozešla se s ním. Během lockdownu způsobeného pandemií koronaviru se ale opět dali dohromady. Narození dítěte berou jako nový začátek. Dvojice údajně zvažuje stěhování do zahraničí.

Nepoučil se. Predátor z filmu V síti znovu přemlouval k sexu nezletilou a skončil ve vazbě

18. května 2021 12:34

Jeseničtí kriminalisté zadrželi a obvinili osmatřicetiletého muže, který se podle nich pokusil navázat sexuální kontakt přes sociální sítě s nezletilou dívkou z Jesenicka. Muž je přitom již za obdobnou trestnou činnost stíhán, jeho praktiky byly zachyceny i během natáčení dokumentárního snímku V síti, sdělila jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Soud rozhodl o jeho umístění do vazby.