reklama
CNN Prima News pedofilie

pedofilie

Výpis příspěvků ke štítku „pedofilie“

Nepoučil se. Predátor z filmu V síti znovu přemlouval k sexu nezletilou a skončil ve vazbě

Jeseničtí kriminalisté zadrželi a obvinili osmatřicetiletého muže, který se podle nich pokusil navázat sexuální kontakt přes sociální sítě s nezletilou dívkou z Jesenicka. Muž je přitom již za obdobnou trestnou činnost stíhán, jeho praktiky byly zachyceny i během natáčení dokumentárního snímku V síti, sdělila jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Soud rozhodl o jeho umístění do vazby.

Nechávala svou šestiletou dceru zneužívat pedofilem, soud jí potvrdil 4,5 roku vězení

Aktualizováno

Matku z Prahy, která nechávala svou šestiletou dceru dlouhodobě zneužívat svým pedofilním známým, poslal ve čtvrtek odvolací Vrchní soud v Praze znovu do vězení na 4,5 roku. Verdikt je pravomocný. Stejný rozsudek vynesl soud letos v lednu, rozhodnutí ale zrušil Nejvyšší soud. Obžalované hrozilo za obchodování s lidmi a za ohrožení výchovy dítěte 8 až 15 let vězení, soud uložil trest výrazně pod hranicí trestní sazby.

Republikáni ztrhali film o twerkujících dívkách. Obamová údajně podporuje pedofilii

Francouzský artový snímek Mignonnes (anglicky Cuties, česky Kočičky) o sexualizaci prepubertálních dívek vyhrál mimo jiné prestižní ocenění na filmovém festivalu Sundance. Po jeho odvysílání na platformě Netflix se však stal politickou zbraní amerických republikánů, kteří obvinili levicové politiky ze zosnování rozsáhlé pedofilní sítě. Tvrdí navíc, že s filmaři podepsali kontrakt i manželé Barack a Michelle Obamovi.

Ústecká policie stíhá muže z dokumentu V síti

Kriminalisté z Ústí nad Labem obvinili z šíření a výroby dětské pornografie a z několika dalších mravnostních trestných činů sedmačtyřicetiletého muže z dokumentu V síti. Policisté na něj přišli díky dokumentu, který odhalil několik sexuálních predátorů zaměřujících se hlavně na nezletilé dívky.

reklama