reklama
CNN Prima News pedofilie

pedofilie

Výpis příspěvků ke štítku „pedofilie“

Vykastrujeme vás a zveřejníme adresy. Barbarství, kritizují systém kazašští pedofilové

16. srpna 2021 07:21

Chemická kastrace, kterou v Kazachstánu schválili před necelými třiceti dny, se u usvědčených pedofilů provádí pravidelnou injekcí. Jeden z hříšníků popsal, že po vpichu cítil „strašnou bolest, kterou by nepřál nejhoršímu nepříteli“. Podle zdravotní sestry z tamní vězeňské nemocnice by se západní země měly inspirovat.

Fotbalista pykal za sex s nezletilou, teď má druhé dítě. Expartnerka ho vzala na milost

28. července 2021 20:32

Britský fotbalista Adam Johnson, který si odpykal trest za sex s patnáctiletou dívkou, se stal opět otcem. Matkou chlapečka je Stacey Floundersová, bývalá letuška, která během kauzy Johnsona označila za „arogantního podvodníka,“ co jí zničil život, a rozešla se s ním. Během lockdownu způsobeného pandemií koronaviru se ale opět dali dohromady. Narození dítěte berou jako nový začátek. Dvojice údajně zvažuje stěhování do zahraničí.

Nepoučil se. Predátor z filmu V síti znovu přemlouval k sexu nezletilou a skončil ve vazbě

18. května 2021 12:34

Jeseničtí kriminalisté zadrželi a obvinili osmatřicetiletého muže, který se podle nich pokusil navázat sexuální kontakt přes sociální sítě s nezletilou dívkou z Jesenicka. Muž je přitom již za obdobnou trestnou činnost stíhán, jeho praktiky byly zachyceny i během natáčení dokumentárního snímku V síti, sdělila jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová. Soud rozhodl o jeho umístění do vazby.

Obtěžoval děti v pražských Kyjích. Soud ho nyní vzal do vazby

7. října 2020 16:12

Soud vzal do vazby muže, který podle policistů před dvěma lety a poté znovu minulou neděli obtěžoval děti na hřišti v pražských Kyjích. Obviněnému hrozí za nedovolený kontakt s dítětem a výtržnictví až dvouleté vězení. Muž u výslechu podle mluvčí uvedl, že si téměř na nic nepamatuje.

Nechávala svou šestiletou dceru zneužívat pedofilem, soud jí potvrdil 4,5 roku vězení

1. října 2020 15:34
Aktualizováno

Matku z Prahy, která nechávala svou šestiletou dceru dlouhodobě zneužívat svým pedofilním známým, poslal ve čtvrtek odvolací Vrchní soud v Praze znovu do vězení na 4,5 roku. Verdikt je pravomocný. Stejný rozsudek vynesl soud letos v lednu, rozhodnutí ale zrušil Nejvyšší soud. Obžalované hrozilo za obchodování s lidmi a za ohrožení výchovy dítěte 8 až 15 let vězení, soud uložil trest výrazně pod hranicí trestní sazby.

reklama